Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Westend61

Найкращий посуд для води

Кухонний посуд та система очищення води

Подавайте воду гостям в eSpring Карафі.

eSpring™ представляє стильну скляну карафу, яка чудово підходить для подавання на стіл води із системи eSpring. Приймаєте друзів чи проводите ділову зустріч удома? Подайте на стіл воду в цій карафі із зображенням бренду eSpring.

Вона чудово виглядає в поєднанні з іншим посудом і дуже практична — завдяки своєму розміру та ємності (1 л) карафа поміщається в більшості холодильників. Вона має ковпачок і вбудоване ситечко, тож ви можете не хвилюватися, що розіллєте воду, навіть якщо в ній є кубики льоду, лимон чи м’ята. Карафу можна мити в посудомийній машині.

Щоб подавати гостям чисту воду, користуйтесь eSpring Системою очищення води з набором для підключення до допоміжного або основного крана. eSpring — найпопулярніший у світі бренд домашніх систем очищення води*. Його запатентований вугільний блок-фільтр затримує тверді часточки, які в 300–500 разів менші за товщину людської волосини. Серед інших функцій:

  1. система моніторингу, яка повідомляє, що вугільний фільтр і ультрафіолетова лампа працюють;

  2. технологія миттєвого вмикання: ультрафіолетова лампа в картриджі фільтра вмикається, лише коли ви відкручуєте кран, тож вода ллється холодна й не підігріта ультрафіолетовим світлом;

  3. стильний ергономічний дизайн.

Тепер ви можете подавати НПА та потенційним клієнтам воду в стильній eSpring Карафі, яка безумовно приверне до себе увагу.

* За результатами дослідження обсягу світового продажу 2014 року, проведеного компанією Verify Markets.

Схожа інформація

Сертифікація NSF: чудові новини для iCook!

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Шлях до чистої води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Романтична вечеря

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію