Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Як жити звичайним життям протягом сезону алергій

Кухонний посуд та система очищення води

Ці поради допоможуть вам дихати комфортніше вдома й на вулиці

Незабаром зацвітуть квіти, з’явиться зелене листя, а дні стануть довшими. Весна вже на порозі, і хоча зміна пори року вселяє оптимізм, можна очікувати й на дещо не таке позитивне — початок сезону алергій.

За даними Європейської академії алергології та клінічної імунології, алергія — найбільш поширене хронічне захворювання в Європі . У Європі спостерігається суттєве зростання кількості осіб, що хворіють на алергію. За прогнозом академії, до 2025 року половина населення ЄС страждатиме від різного роду алергій. Свербіж в очах, забитий ніс і постійне чхання може зробити наше життя некомфортним, але завжди є спосіб пом’якшити ці ефекти. Якщо з минулого досвіду відомо, що алергії суттєво досаждають вам щороку, лікарі рекомендують приймати протиалергійні препарати за декілька тижнів до того, як зазвичай ви починаєте відчувати симптоми захворювання . Ось ще поради, як полегшити неприємні відчуття від алергії, коли ви не вдома.

1. Слідкуйте за погодою в Інтернеті

Метеорологічні веб-сайти існують не тільки для того, щоб дізнаватися про погоду взагалі та температуру за вікном. Вони можуть також повідомити про рівень пилку в повітрі, про рослини, які зараз перебувають в процесі запилення, і наскільки вітряно надворі. Знаючи це, ви зможете відповідним чином спланувати свій день. Наприклад, якщо день очікується вітряний, із високим рівнем пилку в повітрі, краще зачекати з мийкою своєї автівки, доки погода не зміниться.

2. Промивайте ніс соляним розчином

Якщо ви не прихильник медикаментозних назальних аерозолів, скористайтеся їх природною альтернативою — соляним розчином. Хоча на цей час неспростовних даних досліджень немає, деякі експерти стверджують, що промивання носової порожнини соляним розчином може допомогти розблокувати проходи, вимити алергічні подразники, відновити вологість сухих гайморових пазухів і зменшити запалення слизових оболонок носа.

3. Мийте підлогу

Килими та килимові покриття можуть уловлювати пилок та інші подразнюючі мікроскопічні частинки. Не забувайте регулярно прибирати з пилососом. Перед входом у приміщення також часто збирається пилок, отже прибирайте на ґанку чи в передпокої. Якщо потрібно, під час прибирання одягайте на ніс і рот маску.

4. Залишайте взуття зовні

У контексті третьої поради просіть своїх гостей знімати взуття перед тим, як зайти в приміщення. Якщо залишати взуття за дверима, це допоможе запобігти потраплянню алергенів у кімнати.

Навіщо дозволяти алергіям псувати найкраще з того, що є у вашому повсякденному житті? Завдяки лише кільком мудрим змінам можна мінімізувати вплив сезону алергій на ваше самопочуття й жити значно комфортніше.

Схожа інформація

Очистьте свій дім

Новини та події

Далі

Природний імунітет

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію