Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Getty Images

Збільшіть споживання води цього літа

Кухонний посуд та система очищення води

Підтримуйте рівень вологи за підвищеної температури

Щоб підтримувати форму влітку, ми, як правило, облишаємо бігові доріжки й велотренажери та вирушаємо на пробіжку чи велопрогулянку в парк, поки на вулиці досить тепла погода. Однак за високої температури й вологості навіть молодші члени родини можуть розчервонітися й почуватися не дуже добре. Під час руху ця ситуація погіршується.

Чому ми пітніємо?

Знаходимо пояснення в журналі Forbes : «За спекотної погоди тіло починає пітніти, щоб регулювати температуру. Загалом на тілі 2,6 мільйона потових залоз, функція яких полягає у зниженні температури шляхом виведення рідини через пори. Головне — постійно поповнювати цю втрату рідини».

Чому зволоження настільки важливе?

Компанія медичного страхування Bupa , Велика Британія, підсумовує: «Людина не виживе без води. Тіло майже на дві третини складається з води й не може без неї нормально функціонувати. Завдяки воді ми отримуємо багато переваг — це й виведення продуктів життєдіяльності із сечею, і змащування суглобів, і навіть здоровий вигляд шкіри».

Ознаки зневоднення:

  1. частий головний біль, запаморочення та збентеженість;

  2. судоми м’язів;

  3. часті закрепи;

  4. нечасте сечовипускання або сеча жовтого чи темнішого кольору;

  5. відчуття сухості або стягнення шкіри.

Скільки та що пити?

Згідно з Bupa , людина має випивати близько 1,5–2 літри рідини на день, бажано чистої води.

Forbes радить сприймати зволоження як зміну способу життя, скрізь брати із собою повну пляшку, а також починати та закінчувати день склянкою води.

Слід пам’ятати і про якість води, яку ми п’ємо. У водопровідну воду можуть просочуватися різноманітні забруднювачі: від ртуті до залишків пестицидів. Найкраща гарантія чистоти H2O — фільтрування за ефективними технологіями. Скористайтеся поточною знижкою на eSpring™, і заохочуйте клієнтів зробити те саме.

Схожа інформація

© stocksy

Контролюйте споживання рідини

Продукти для коригування ваги

Далі

Шлях до чистої води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію