Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Збільште обсяги ваших продажів

Кухонний посуд та система очищення води

Влаштовуйте барбекю та продемонструйте фірмові товари iCook та eSpring

Компанія Amway пропонує нові фірмові товари, які підходять саме для літа: iCook™ Фірмовий фартух, iCook Фірмова рукавичка та eSpring™ Фірмова пляшка.
Уявіть, яку увагу ви зможете привернути, похизувавшись під час барбекю фірмовими фартухом і рукавичками iCook. Кухарям, які готують барбекю, сподобається вигляд цих найнеобхідніших речей зі 100% бавовни, які можна прати у пральній машині: завдяки чорному фону та зеленим деталям вони виглядають елегантно, проте яскраво. Вони не тільки допомагають створити свято, а й самі виглядають по-святковому. Можливо, ви також захочете подати воду, очищену за допомогою системи eSpring, у новій eSpring Фірмовій пляшці. Вона безпечна для використання під час активного відпочинку, оскільки виготовлена із пластику, який не містить бісфенол А.


НПА слід використовувати будь-яку нагоду, щоб поширювати відомості про компанію Amway і її можливості бізнесу. А фірмові товари — це відмінний інструмент для продажу. Як показала практика, клієнти, які отримують рекламні продукти, швидше та частіше роблять нові замовлення. Це пояснюється тим, що фірмові товари слугують помітним і тривалим нагадуванням про компанію та її продукти. Вони не тільки допомагають привернути увагу клієнтів, а й ще довго підтверджують ваші слова після завершення демонстрації.

Навіщо подарунки?

Клієнти, які отримають фрмові товари у подарунок, охочіше представлять вас своїм друзям і колегам. А згідно з даними асоціації PPAI (Promotional Products Association International) дарування фірмових товарів може збільшити продаж на 50%. Інша перевага такої продукції полягає в тому, що її вплив можна виміряти. Оскільки ви знаєте, кому її подарували, то з легкістю можете визначити віддачу від свого вкладення.

Перехресний продаж

Привернувши увагу клієнтів, досвідчені НПА обов’язково порекомендують схожі або супутні продукти. А де ще зручніше пропонувати продукти AMWAY HOME™, як не під час барбекю? Готувати на свіжому повітрі весело, але після цього необхідно очистити гриль та жирний посуд. Тому скористайтеся перевагою вечірки-барбекю, щоб продемоснтрувати властивості AMWAY Очищувача для духовок і DISH DROPS™ Концентрованої рідини для миття посуду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію