Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
happy family cooking together

Геть зимову меланхолію!

Кухонний посуд та система очищення води

Дізнайтеся, як за допомогою посуду iCook™ можна урізноманітнити дозвілля і провести час у колі друзів.

Надворі холодно та похмуро. Новорічні свята вже позаду, і в багатьох людей з’являється відчуття, наче весна ніколи не настане. Знайдіть час, щоб запросити до себе рідних і друзів і запропонуйте їм приготувати тематичну страву, присвячену подорожі до теплої країни (див. рецепт праворуч).

Правильний початок

Усе, що вам знадобиться, це правильно обрані продукти, гості-помічники та посуд iCook. Ергономічний дизайн посуду iCook раціонально використовує тепло та вологу для найкращого приготування страв. Метод приготування їжі VITALOK™, ефективність якого підвищується завдяки ексклюзивному багатошаровому покриттю OPTITEMP™ (тільки в посуді, що не допускає пригорання), заощаджує гроші й час і сприяє здоровому харчуванню.

Зекономте час

Завдяки методу VITALOK час приготування скорочується за рахунок щільного прилягання кришки та утворення «водяного замка». Зверніть увагу! Чим частіше ви пдініматимете кришку, тим довше готуватиметься страва.

Зекономте гроші

Метод багатоярусного приготування їжі від iCook дає змогу приготувати всі страви лише на одній конфорці. Це значно економіть енергію, а отже, й ваші гроші.

Принципи здорового харчування

Оскільки під час приготування за методом VITALOK використовується мінімальна кількість води, м’ясо, фрукти й овочі готуються у власному натуральному соку, зберігаючи аромат і поживні речовини. Страви, приготовані у посуді iCook, мають привабливий вигляд (зберігають природний колір), чудовий смак і містять майже на 30% більше поживних речовин, ніж продукти, які готуються у звичайному посуді.


Посуд iCook

Артикул 101098: iCook Family Prestige Набір «Сімейний престиж» (27 предметів), до складу якого входять компоненти Основного, Базового та Розширеного наборів

Артикул 101083:iCook Набір сковорідок, що не допускають пригорання (6 предметів) містить три сковорідки з антипригарним покриттям і три кришки із загартованого скла

Для отримання докладнішої інформації щодо асортименту посуду iCook перегляньте розділ Бренд центри .

P.S. Для очищення посуду iCook рекомендовано використовувати DISH DROPS™ Концентровану рідину для миття посуду .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію