Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Світовий лідер

Кухонний посуд та система очищення води

Високотехнологічна система очищення води від Amway здобуває світове визнання.

Хороші новини! eSpring™ стала найпопулярнішою у світі торговою маркою побутових систем очищення води*.

Після трьох десятиліть успішної розробки та продажу сучасних систем очищення води марка eSpring компанії Amway стала світовим лідером серед побутових систем очищення води.
Не всі мають доступ до чистої питної води. Дехто вважає, що вживає чисту воду, однак вода в наших кранах далеко не така. У проточній воді часто містяться різноманітні токсини (наприклад, пестициди, ртуть і навіть свинець). Система очищення eSpring ефективно очищує воду від цих і багатьох інших шкідливих речовин. Вона пропускає корисні мінерали (наприклад, кальцій і магній), відфільтровуючи токсини.

Високі технології

НПА, які продають системи eSpring, можуть бути впевнені в їх ефективності та унікальності. Вода проходить фільтрацію активованим вугіллям і ультрафіолетовими променями, у результаті чого відсіюється понад 140 шкідливих речовин і знищується 99,99% бактерій і вірусів, які живуть у воді. eSpring стала першою системою, у якій поєднано ці дві технології. Тепер ви завжди матимете доступ до кришталево чистої води.
Іншою перевагою eSpring є унікальна, запатентована бездротова технологія eCoupled™. Завдяки їй УФ-лампа в системі світиться без жодних електричних контактів — електроенергія передається через повітря, воду та пластикові компоненти.

Надійна система

Картридж eSpring потрібно міняти лише раз на рік або коли буде використано 5000 літрів, про що ви отримаєте відповідне нагадування завдяки системі електронного контролю. Вона також перевіряє роботу системи та попереджає про проблеми, які можуть виникнути.
Передові ексклюзивні технології eSpring, які розроблялися та вдосконалювалися понад 30 років, забезпечують відповідність фільтрації води найвищим стандартам. Результати очевидні: eSpring стала світовим лідером.
* За результатами дослідження обсягів світового продажу у 2012 році компанією Verify Markets.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію