Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyImages

Як змінити спосіб життя

Здоров'я

Досягніть своїх цілей, зрозумівши ці наукові ідеї.

Знову Новий рік, нове краще життя. Іноді все, що потрібно, щоб відмовитися від поганиз звичок і розпочати здоровий спосіб життя, — це розпочати все з чистого аркуша. Мабуть, у вас часто траплялося так, що ви поставили собі ціль, потім у вас виникли проблеми й ви здалися, почуваючися винними?

Будьте більш поблажливим до себе. Ви — звичайна людина, тож рухатися вперед набагато легше, якщо ви не почуваєтеся винним. Потрібно розуміти, що зміна поведінки — це складний процес.

Дослідження довели, що під час зміни способу життя людина проходить декілька етапів. Час, який окрема особа витрачає на кожний етап, може бути різним, однак завдання, що потрібно вирішити, щоб перейти на наступний етап, залишаються незмінними. Цей рух може відбуватися лінійним або нелінійним способом. Часто люди кілька разів проходять той самий етап або взагалі повертаються на більш ранній етап.

Зрозумівши ці етапи, ви зможете визначити, як змінити свої звички.

П’ять етапів

1. Стадія відсутності усвідомлення проблеми (не готовий)
Споглядачі зазвичай опираються змінам. У них можуть бути відсутні стимули або вони деморалізовані безуспішними спробами в минулому. Або вони просто не знають, наскільки шкідливою є їхні звички.

Приклад. Ви не знаєте, що у вас високий рівень холестерину, тому не маєте наміру змінювати свій раціон або сидячий спосіб життя.

2. Стадія роздумів (підготовка)
На цій стадії людина усвідомлює свою поведінку й має намір змінити її протягом наступних шести місяців. Люди дуже часто затримуються на тому, що зважують усі за й проти, і тому відкладають перехід на наступний етап: підготовку до активних дій.

Приклад. Ви знаєте, що корисно було б вживати менше смаженої їжі й займатися фізичними вправами, однак ви маєте сумніви та не уявляєте, що робити далі.

3. Підготовка (готовий)

© Trent Lanz / stocksy

На цьому етапі людина має план дій і починає рухатися вперед у найближчому майбутньому, як правило, протягом наступного місяця.

Приклад. Ви починаєте відвідувати спортзал і розроблюєте збалансовану дієту з професійним дієтологом.

4. Активні дії
На цьому етапі людина досягає помітних змін протягом останніх шести місяців, які можна виміряти.

Приклад. Ви відвідуєте спортзал двічі на тиждень, починаєте займатися новим видом спорту й дотримуєтеся дієти.

5. Підтримка
На цьому етапі людина спрямовує свої зусилля на те, щоб не повернутися до старих звичок. Що впевненішою в собі стає людина, то меншою є ймовірність, що вона повернеться до старих звичок. За оцінками дослідників, етап підтримки триває від шести місяців до п’яти років. Щоб повністю змінити свій спосіб життя, потрібно набагато більше часу, ніж вам здавалося!

© Hinterhaus Productions / gettyImages

Приклад. У результаті шести місяців регулярних фізичних навантажень, а також обмеження кількості смаженої їжі й червоного м’яса у своєму раціоні, вам вдалося досягти нормального рівня холестерину.

Створіть підґрунтя для змін у Новому році

Які у вас цілі цього року та як ви можете використати наведену інформацію, щоб їх досягти?

  1. Втрата ваги?

  2. Більш збалансований раціон?

  3. Покращення самопочуття?

Створіть план дій і визначте, яким чином продукція Amway, зокрема продукти, що наведено нижче, зможуть сприяти досягненню вашої мети.

Схожа інформація

Здолайте зимову хандру

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію