Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Найкраще від природи й науки

Здоров'я

Розкажіть своїм клієнтам про спеціальні дослідження, що стоять за дієтичними добавками для щоденного вживання.

Десятки років Amway забезпечує вас і ваших клієнтів продуктами авторитетних торгових марок. Якщо запитати НПА про дієтичні добавки, вони одразу назвуть NUTRILITETM. Те саме зроблять їхні батьки, бабусі й дідусі, а також усі клієнти, які довіряють цій торговій марці протягом останніх 80 років. Ми маємо подякувати засновнику NUTRILITE Карлу Ф. Рейнборгу. Він першим усвідомив, що одного дня сотні, а то й тисячі рослинних компонентів буде офіційно визнано корисними для здоров’я людини. Це було понад вісім десятиліть тому. Сьогодні ми знаємо, що його дослідження себе виправдали, проте робота триває.

Можливо, нові клієнти ще не знають, у чому полягає престиж торгової марки NUTRILITE, тож освіжімо в пам’яті факти, щоб поділитися ними під час наступної презентації.


Належне визнання
Компанія Euromonitor International Limited підтвердила, що «протягом останніх 10 років торгова марка NUTRILITE посідає перше місце у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок»*. Це не стало сюрпризом для досвідчених НПА та відданих клієнтів Amway, оскільки вони знають, що за продуктами цієї торгової марки стоять знання, досвід і дослідження команди науковців, які гарантують, що кожний проданий продукт відповідає найвищим стандартам якості.


Нагляд за виробництвом
Більшість інгредієнтів для продуктів NUTRILITE вирощуються на власних фермах. Ми ретельно стежимо за всіма заводами та контролюємо процеси створення продуктів від насінини до дієтичної добавки, тому гарантуємо, що кожна виготовлена таблетка, капсула чи пляшка відповідає найвищим стандартам, які стали невід’ємною частиною традиції NUTRILITE.

Співпраця експертів
У Центрі здоров’я, розташованому в Каліфорнії на базі Інституту здоров’я Nutrilite, працює міжнародна наукова рада, до складу якої входять понад 100 експертів з усього світу. Разом вони проводять наукові дослідження, щоб інформувати міжнародну спільноту про чинники оптимального стану здоров’я.

Дізнайтеся більше про NUTRILITE:
Мікросайт NUTRILITE
Центр здоров’я Nutrilite
NUTRILITE Europe у Facebook
Статті про харчування та здоровий спосіб життя в Amagram

Тепер ви готові до наступної презентації, і вам є чим вразити клієнтів, які цікавляться здоровим харчуванням.

*Джерело: Euromonitor International Limited, категорія вітамінів та дієтичних добавок, % обсяг світового роздрібного продажу, відповідно до даних 2015 року.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію