Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зарядіться енергією для тренувань!

Здоров'я

Відчуйте підвищену ефективність із продуктами нової лінійки XS Sports Nutrition: зарядіться енергією, освіжіться та відновіть сили!

Ви віддаєте перевагу помірним чи інтенсивним тренуванням? Практикуєте пробіжки в парку чи заняття з кросфіту в тренажерному залі? Як і в інших сферах життя, у спорті головне — розумний підхід.

На думку Олівери Заєлац, консультанта з харчування в італійській філії компанії Amway, головне — це регулярні тренування та збалансована дієта: «Запорукою успішного тренування є два основні елементи: наполеглива робота та харчування».

Ви маєте отримувати харчування до, під час і після фізичних навантажень. Після запуску нашої лінійки високоефективних продуктів спортивного харчування XSTM Sports Nutrition ми вийшли на новий рівень підтримки активного способу життя.

Під час виконання вправ потреби організму можна розділити на три сегменти: отримання енергії, освіження і відновлення сил.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Зарядіться енергією для активного старту

До амінокислот із розгалуженими ланцюгами належать три основні амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін. Наше тіло не виробляє їх, але вони необхідні для росту м’язів. Отже, ми маємо споживати ці амінокислоти, особливо якщо займаємося спортом.

Наш новий XS Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс розроблено так, щоб амінокислоти з розгалуженими ланцюгами потрапляли безпосередньо в м’язи, попереджаючи їх розриви. Лимонно-лаймовий напій містить спеціальне поєднання вуглеводів, вітамінів C та E, а також комплексу вітамінів групи B (B1, B2, B3, B6, B9, B12), яке забезпечує заряд енергії та попереджає виникнення оксидативного стресу від вправ.

Освіжіться, щоб подолати втому

Коли ми пітніємо, то втрачаємо електроліти, що може призвести до зневоднення. Вуглеводно-електролітний розчин нового XS Напою з електролітами стимулює поглинання води під час фізичних вправ.

Насичене поєднання вуглеводів забезпечує постійне вивільнення енергії та підтримання її на рівні, необхідному для того, щоб залишатися в оптимальній формі під час тренувань.

Відновіть заряд енергії

Відновлення після тренування є його важливою частиною. Вживайте XS Гідролізований протеїн молочної сироватки через 30–60 хвилин після занять, щоб підтримати помірний ріст і відновлення м’язів.

Кожна 40-грамова порція, змішана з молоком або водою (якщо ви не вживаєте лактозу), — це 29 г білку (із яких 5 г становлять природні амінокислоти з розгалуженими ланцюгами) у вигляді напою зі смаком какао й шоколаду. Додатковий ефект забезпечує гідролізована формула, яка швидко засвоюється (швидше, ніж не такі рафіновані білки).

Крім того, антиоксидантна суміш комплексу на основі червоного апельсина з вітамінами С та E забезпечує захист клітин. Цей напій можна вживати після інтенсивних або помірних тренувань і він справді допомагає швидко втамувати потребу тіла в поживних речовинах.

  • Починайте заняття з повним зарядом! Запустіть вироблення енергії, щоб уникнути втоми.
  • Освіжіться! Відновіть водно-електролітний баланс під час інтенсивного тренування.
  • Відновіть запас енергії! Швидше повертайте витрачені сили та підтримуйте помірний ріст і відновлення м’язів.

Перекус для відновлення енергії

Підтримайте себе на шляху до спортивних цілей, вживаючи XS Протеїнові батончики. Завдяки вмісту швидко- й повільнозасвоюваних білків вони ефективно сприяють відновленню та пропонуються в двох варіантах смаків: шоколадному й карамельно-ванільному. Селен допомагає відновлювати пошкоджені клітини та нейтралізувати оксидативний стрес.

Незалежно від того, яким тренуванням ви віддаєте перевагу — коротким та інтенсивним чи довгим і помірним — з нашою підтримкою ви досягнете кращих результатів.

Відчуйте вплив продуктів нової лінійки XS Sports Nutrition на ваше самопочуття та бізнес.

Схожа інформація

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію