Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Легкі кроки для оптимізації режиму тренувань

Здоров'я

На думку Олівери Заєлац, консультанта з харчування в італійській філії компанії Amway, збалансована дієта — найкращий спосіб досягти бажаних результатів

Дуже часто я чую такі питання: «Як зробити тренування ще ефективнішими?» або «Чи відповідає мій раціон цілям тренування?». Я хотіла б відповісти на деякі основні питання про спортивне харчування та поділитися власним досвідом.

«Неважливо, чи ви лише починаєте тренуватися, чи займаєтеся цим професійно, на вашу продуктивність впливає те, що ви їсте.»

Запорукою успішного тренування є два основні елементи: наполеглива робота та правильне харчування. Неважливо, чи ви лише починаєте тренуватися, чи займаєтеся цим професійно, на вашу продуктивність впливає те, що ви їсте. Ваш організм потребує правильного балансу між макро- та мікроелементами для підвищення ефективності фізичних навантажень. Якщо ви інтенсивно тренуєтесь, щоб досягти бажаних результатів, ви повинні вибрати правильне джерело енергії, оскільки це має вирішальне значення для підвищення ефективності.

Зарядіться енергією, освіжіться та відновіть сили

Я б хотіла розповісти про те, як лінія XSTM Sports Nutrition допомагає мені вести здоровий і активний спосіб життя та робити мої тренування максимально ефективними. Продукти XS Sports Nutrition мають спеціальну формулу, яка підходить для різних метаболічних потреб організму під час тренувань.

Під час виконання вправ потреби організму можна розділити на три сегменти: отримання енергії, освіження та відновлення сил.

Зарядіться енергією для активного старту

XS Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс — унікальна дієтична добавка, яку я вживаю перед тренуваннями для підвищення ефективності. Секрет цього продукту полягає в амінокислотах із розгалуженими ланцюгами, до яких належать лейцин, ізолейцин і валін. Дослідники підтверджують, що прийом дієтичних добавок з амінокислотами з розгалуженими ланцюгами перед тренуваннями може допомогти пришвидшити синтез білків і уповільнити розпад білків м’язів. Крім того, під час фізичних навантажень амінокислоти з розгалуженими ланцюгами можна використовувати як джерело енергії. Амінокислоти з розгалуженими ланцюгами з 3 грамами креатину — ідеальне рішення для забезпечення максимальної продуктивності під час тренувань, а життєво необхідні антиоксиданти (вітаміни C та E, цинк) захищають клітини від оксидативного стресу, викликаного фізичними вправами.

Освіжіться, щоб подолати втому

XS Напій з електролітами — мій кращий помічник для підтримання оптимального рівня енергії під час тренувань. Під час інтенсивних фізичних навантажень необхідно відновлювати енергію та поповнювати електроліти. Напій містить усі необхідні електроліти та запобігає зневодненню організму під час тренувань. Чому це так важливо?

Якщо організму бракує води, ваше тіло не може функціонувати належним чином. XS Напій з електролітами сприяє швидкому підвищенню рівня води в організмі, завдяки чому я менше виснажуюся під час тренувань, а природний ефект трьох антиоксидантів — кореня маки, гуарани та кверцетину — підвищує рівень енергії.

Прискорте відновлення після тренувань

Білки — «будівельний матеріал» для м’язів. Тому після тренувань необхідно забезпечити достатній рівень білків в організмі для відновлення та зміцнення м’язів. Швидке відновлення — ось ключ до доброго самопочуття та готовності до нових пригод. Найкращим рішенням є швидкодіючий XS Гідролізований протеїн молочної сироватки. Висока засвоюваність цього протеїнового порошку сприяє прискоренню росту м’язової тканини. Прискорене відновлення сил допомагає мені набагато швидше досягти бажаних результатів від тренувань.

Продукти спортивного харчування XS Sports Nutrition допомагають мені підготувати організм перед тренуванням, підтримувати оптимальний рівень продуктивності під час виконання вправ та швидше відновлювати сили після занять спортом.
Отже, якщо ви хочете залишатися у формі, бути здоровими та вести активний спосіб життя, продукти спортивного харчування XS Sports Nutrition допоможуть зробити ваші тренування якомога ефективнішими.

Схожа інформація

Зарядіться енергією для тренувань!

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію