Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Stocksy/Yulkin

5 способів уберегтися від грипу в період епідемії

Здоров'я

Не ігноруйте перші симптоми та запасайтеся вітамінами в зимовий період

Із приходом зими та особливо в розпал сезону грипу надзвичайно важливо зміцнювати імунітет і забезпечувати організм вітамінами та поживними речовинами. Існують також й інші способи запобігти поширенню грипу та застуди. Ось п’ять способів, завдяки яким ви та ваша сім’я зможете подолати перші симптоми застуди.

1. Пийте багато води, де б ви не були

У шаленому ритмі життя (заняття спортом, новорічні подорожі тощо) дуже складно дотримуватися правильного харчування. Проте споживаючи щодня рекомендовану кількість рідини та поживних речовин, ви зможете покращити своє самопочуття, оскільки це допомагає запобігти різноманітним захворюванням або швидко відновити організм після них. NUTRILITETM Phyto2GOTM Напій для підтримки імунітету — чудовий спосіб утамувати спрагу та освіжити організм. А ще цей смачний фруктовий напій містить вітамін C та цинк. У набір входить багаторазова пляшка та шість ковпачків із дієтичною добавкою у вигляді порошку, багатою на поживні речовини.

2. Пройдіть вакцинацію від грипу

Дізнайтеся, чи проводять місцеві медичні заклади вакцинацію для профілактики грипу серед дорослих і дітей, які перебувають у групі ризику. Вакцина проти грипу, доступна в Європі у формі ін’єкцій або назальних спреїв, може бути надзвичайно важливою для людей із підвищеним ризиком ускладнень під час захворювання на грип. За даними Національної служби охорони здоров’я Великобританії , до цього списку входять вагітні жінки, люди старше 65 років, а також усі ті, у кого ослаблена імунна система. Оскільки вакцина містить штами грипу, проходити вакцинацію необхідно здоровими, тому дочекайтесь одужання, якщо ви застудилися.

3. Налягайте на вітамін C

Порада: незважаючи на те, що на прилавках уже немає такого розмаїття фруктів і ягід як у літній сезон, ви все ще можете знайти кілька смачних джерел вітаміну C взимку — мандарини та гарбуз, наприклад. Одна чашка броколі містить 168% щоденної дози вітаміну C — просто пам’ятайте, що цей потужний антиоксидант розчиняється у воді, тому що довше ви піддаєте продукти термічній обробці, то менше вітаміну C у них залишається. Тож як забезпечити свій організм необхідною кількістю вітаміну C? Дослідження показують ,що вітамін C допомагає зміцнювати імунну систему. Тому якщо ви не отримуєте достатню кількість вітаміну C з їжею, NUTRILITETM Вітамін C плюс може допомогти компенсувати цю нестачу.

4. Відкашляйтесь у ліктьовий згин, а не в долоню

Щоб запобігти розповсюдженню мікробів, ми часто чули пораду: прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою або хусточкою, коли кашляєте або чхаєте. Це стосується й тих випадків, коли хтось кашляє або чхає поряд із вами. Оскільки ми за все беремось руками, лікарі рекомендують кашляти та чхати в рукав.

5. Подвойте дозу поживних речовин

NUTRILITE DOUBLE XTM— одна з найпопулярніших дієтичних добавок Amway, яка забезпечить ваш організм 12 основними вітамінами, 10 основними мінералами та рослинними концентратами з 22-х різних овочів та фруктів, якщо ви прийматимете її двічі на день під час споживання їжі. Хоча дієтичні добавки не є заміною здорового харчування, вони допомагають вашого організму підтримувати здоров’я у зимовий період.

Схожа інформація

Розкрийте свій потенціал на повну!

Здоров'я

Далі

Приділіть увагу своїй імунній системі

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію