Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy/Good Vibrations Images

Якщо ви хочете щось змінити в харчуванні, зробіть це

Здоров'я

Вживайте більше протеїну!

Зараз початок нового року, і ви, певно, задаєтеся ціллю приділяти більше уваги своєму харчуванню та здоров’ю. Здоровий спосіб життя йде пліч-о-пліч із правильними звичками, навіть якщо ви починаєте з малого. Важливо розуміти, що звичка є ключем до успіху. Одним зі способів дотримуватися свого рішення — поставити маленьку й легку ціль, результат якої можна буде оцінити, і досягти її в перший день. А тепер робіть це щодня, і наприкінці року ви помітите, що це вже стало вашою звичкою.

Ось яке завдання ви маєте виконати, щоб підтримувати загальне самопочуття в найкращій формі: вживати більше протеїну. А тепер зробіть наступний крок: поставте щоденну ціль, результат якої можна оцінити. Наприклад, додавати одну ложку NUTRILITETM Протеїнового порошку на рослинній основі до напоїв або страв.

У чому користь протеїну? Протеїн відіграє важливу роль у функціонуванні нашого організму. Він допомагає підтримувати м’язову масу тіла та забезпечує організм енергією, а ще добре втамовує голод. Ви слідкуєте за харчуванням і зменшуєте кількість їжі? Забезпечте свій організм достатньою кількістю протеїну, щоб тримати в тонусі м’язи, поки ви втрачаєте вагу. Ваші нігті та волосся складаються переважно з протеїну. Протеїн потрібен вашому тілу для будування та відновлення м’язової тканини, що є особливо важливим після тренування. А ще протеїн потрібен для вироблення гормонів. Він міститься в кістках, м’язах, хрящах, шкірі та крові. Очевидно, що наш організм має потребу в протеїні.

В ідеалі, ми повинні споживати достатню кількість протеїну з їжею. Ось деякі продукти, що багаті на протеїн: морепродукти, птиця, яйця, сир, йогурт, боби та соя. Але часто виявляється, що ми або вживаємо недостатню кількість протеїну, або не той, що потрібен. Адже якість протеїну є дуже важливою. Давайте своєму організму лише найкраще! Саме тому науковці NUTRILITE розробили Протеїновий порошок на рослинній основі, який забезпечує організм необхідною дозою протеїну.

Порошок дуже дрібний, не має запаху та не змінює смак їжі. Додавайте його до напоїв, у страви або тісто. Кожні 10 грамів порошку містять 8 грамів протеїну. Порошок можна вживати вегетаріанцям і веганам, оскільки він не містить молочних продуктів, лактози та холестерину, а вміст жирів у продукті не перевищує одного грама. Ви можете додавати протеїн до випічки, готувати з ними страви або посипати їм сирі продукти.

Зробіть вживання протеїну однією зі своїх звичок у 2018 році. Спробуйте одну ложку NUTRILITE Протеїнового порошку на рослинній основі, щоб сформувати звичку, а потім дотримуйтесь її згідно зі своїми потребами, щоб отримати всі переваги від продукту. Здорові звички вимагають сумлінності, тож ми допомагатимемо вам на вашому шляху!

Схожа інформація

Зарядіться енергією для тренувань!

Здоров'я

Далі

Ще простіші етикетки: тепер усе зрозуміло!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Секрети контролю ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію