Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy/ Romasanta

Здорові звички на все життя

Здоров'я

Навчайте дітей піклуватись про здоров’я кісток і зубів змалечку

Дитинство — час росту та розвитку, підготовка до майбутнього дорослого життя. Щоб зберегти здоров’я дитини, подбайте про збалансоване харчування та повноцінний нічний сон, а також заохочуйте рухливі ігри надворі. Крім того, навчіть дитину корисно харчуватись та доглядати за ротовою порожниною, щоб кістки і зуби були міцними.

Щасливі усмішки

Навчайте дітей піклуватись про здоров’я зубів і ясен. Догляд за ротовою порожниною стане приємнішим із GLISTER™ Kids Зубною щіткою і Зубною пастою для дітей. Смачна формула зі смаком полуниці зміцнює та захищає молочні зуби, попереджає карієс і піклується про тонку дитячу емаль. Дитина зможе легко відкрити й закрити тюбик: достатньо просто повернути кришку. Привчайте дітей користуватися GLISTER Kids Зубною пастою для дітей уранці й увечері та зробіть цей процес цікавим.

Міцні зуби та кістки

Кальцій і магній — необхідні мінерали для підтримки здоров’я зубів та кісток. Ці речовини особливо важливі в дитинстві, коли кістки швидко ростуть. Молочні продукти — найкраще природне джерело кальцію, що грає важливу роль у дитячому харчуванні. Крім того, кальцій є в зелені, броколі та зеленій цибулі. Спробуйте також приготувати страви, багаті на магній, які точно сподобаються вашим дітям: тости з цільнозернового хліба з арахісовою пастою або домашній банановий смузі.

Переконати дітей вибирати корисні продукти буває непросто. Дієтична добавка, наприклад жувальні таблетки NUTRILITE™ Кальцій Магній, — це чудовий спосіб забезпечити їх необхідною кількістю цих важливих вітамінів. Смачні таблетки зі смаком фруктів можна жувати, тому дітям їх легко приймати. Крім того, вони не містять штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів і консервантів. Жувальні таблетки NUTRILITE Кальцій Магній підходять і дорослим, і дітям, тому їх можна приймати всією родиною щодня.

*Джерело: www.fun-facts.org.uk/human_body/teeth.htm

Схожа інформація

Живіть з усмішкою

Особистий догляд

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію