Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Відсвяткуймо 70-річчя чудової подорожі!

Здоров'я

Цей рік знаменує 70-у річницю NUTRILITE DOUBLE X — стільки років ця корисна природна харчова добавка допомагає людям.

Багато років тому в Північній Америці Карл Ф. Ренборг розробив харчову добавку, у якій унікальним чином були поєднані природа та наука. Карл добре розумів, наскільки важливе харчування, стан здоров’я та спосіб життя для загального самопочуття. Він вірив, що його можна значно покращити поживними речовинами рослинного походження.

У 1948 році в результаті кропітких наукових досліджень було створено високоякісну харчову добавку NUTRILITE™ DOUBLE X™, яка завдяки унікальній суміші полівітамінів, мінералів і фітопоживних речовин стала відкриттям у сфері товарів для здоров’я та гарного самопочуття. Невдовзі вона стала основним продуктом торгової марки харчових добавок NUTRILITE.

Тут і тепер

Ми й досі користуємось цим революційним продуктом. Від часу виходу на ринок DOUBLE X задовольняє наші потреби, які постійно змінюються. Це одна з причин, чому вона залишається найпопулярнішою полівітамінною мультимінеральною добавкою з фітопоживними речовинами п’яти колірних груп.* Удосконалена формула містить повний набір із 12 важливих вітамінів і 10 важливих мінералів, а також фруктові, овочеві та трав’яні концентрати. Ці ключові інгредієнти працюють разом, щоб заповнити нестачу поживних речовин у щоденному раціоні й підтримати здоров’я. DOUBLE X забезпечує цілу низку переваг для кожного, хто потребує додаткової підтримки організму поживними речовинами через стрес чи фізичні навантаження або взимку, коли рівень енергії може бути занизьким.

Назад до природи

Для сучасних споживачів, які завжди цікавляться, звідки походять інгредієнти харчових добавок, цей продукт особливо цінний. Ми не лише використовуємо екологічно безпечні екстракти рослин для створення харчових добавок, а й самі рослини вирощуємо, збираємо та обробляємо на сертифікованих екологічних фермах Nutrilite. Завдяки екологічно безпечним методам вирощування рослини отримують важливі поживні речовини, необхідні для створення високоякісних продуктів. На фермах використовується взаємозв’язок харчових ланцюгів, даючи природі змогу контролювати природу й таким чином уникати застосування шкідливих синтетичних пестицидів і гербіцидів.

Рослини, які використовуються у виробництві продуктів NUTRILITE, вирощуються на наших сертифікованих екологічних фермах.

Де природа зустрічається з наукою

Іноді природа потребує допомоги, щоб забезпечити нас найкращим із того, що вона може запропонувати. Наше довгострокове зобов’язання — поєднувати природу й науку в досконалій гармонії, щоб гарантувати оптимальні результати застосування DOUBLE X. Зібрані й оброблені інгредієнти перевіряються науковцями Nutrilite за допомогою декількох тестів, які підтверджують, що ми справді підкорили силу науки задля максимального використання корисних властивостей рослин. Цей безцінний науковий досвід — ключовий фактор наших безперервних досліджень і вдосконалення наших продуктів.

Ми поєднуємо найкраще з минулого й сьогодення, щоб показати — майбутнє належить DOUBLE X. Хочете дізнатися більше? Стежте за новинами щодо відзначення цього дивовижного продукту та його історії протягом року!

* Джерело: Euromonitor International Limited; роздрібна вартість в умовах RSP; усі канали, 2016 р.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію