Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Джерело досконалості

Здоров'я

Як допитливість однієї людини привела до розробки найкращої дієтичної добавки

Це сталося в Китаї в 1920-х роках, коли Карл Ф. Рейнборґ вперше захопився зв’язком між тим, як і де живуть люди та впливом цих факторів на їхній добробут. Карл помітив, що ті, хто живе в сільській місцевості з чистішим повітрям і доступом до свіжих продуктів, були здоровішими, ніж жителі міст. Також він зауважив, що корови, які випасаються в сільській місцевості, споживаючи тільки люцерну й чисту воду, мали блискучу шкуру та давали багато високоякісного молока.

Дослідження свіжих фруктів, овочів та інших рослин і їх позитивного впливу на здоров’я привело його до теорії, що рослини мають певні корисні речовини. Ці речовини ще не були відкриті й ідентифіковані, тому на той час Карл називав їх «пов’язаними факторами харчування». Нині ми називаємо ці сполуки фітонутрієнтами та знаємо набагато більше про те, які рослини містять певні типи цих речовин .

Наприкінці 1920-х років Карл продовжував свої дослідження, цілковито переконаний у тому, що його відкриття допомагатимуть дотримуватись збалансованої та поживної дієти, а також долати відчуття перевтоми. Через кілька років його захоплення й наполегливість принесли свої плоди – Карл розробив дієтичну добавку у вигляді вітамінних капсул і таблеток із мінералами. Основою добавки був особливий концентрат люцерни, водяного кресу й петрушки. Провідну дієтичну добавку NUTRILITETM DOUBLE XTM* було випущено на ринок Північної Америки за ціною 20 дол. США (або XX дол. США, звідки й пішла назва).

Протягом багатьох років торгова марка DOUBLE X продовжувала розвиватися під слоганом бренду NUTRILITE: найкращий у природі, найкращий у науці. За останні сім десятиліть на ринку формула й упаковка добавки неодноразово змінювалися. За цей час NUTRILITE став одним із найнадійніших брендів дієтичних добавок в Європі, а DOUBLE X була визнана найбільш успішною для продажу дієтичною добавкою у світі.*

Наразі цей ключовий продукт повністю відповідає більш ніж 30 вимогам за законом, як повідомляє Управління із санітарного контролю якості продуктів харчування та медикаментів США. Однією з таких вимог є те, у що засновник продукту вірив із самого початку: дієтична добавка DOUBLE X допомагає збалансувати дієту, заповнюючи потенційну нестачу поживних речовин.

За допомогою цього високоякісного продукту ви також можете доповнити набір спожитих поживних речовин. Дізнайтеся більше про DOUBLE X і розкажіть своїм клієнтам.

*Джерело: Euromonitor International Limited; роздрібна ціна в умовах RSP; усі канали, 2016

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію