Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/Jordan Siemens

Сила протеїну

Здоров'я

Для вас на вибір є два спеціальні джерела цієї поживної речовини.

Третім у нашому «Базовому тріо» є протеїн — основа чудового самопочуття. Білок підтримує м’язи, а тому надзвичайно важливий для побудови сильного тіла. Крім того, він потрібен для нормального росту та функціонування волосся, нігтів, шкіри та навіть очей.

Скільки протеїну потребує наш організм?

Щоб задовольнити потреби організму в цій основній поживній речовині, дорослі повинні щодня споживати 0,83 г протеїну на 1 кг маси тіла. Денна норма для дітей і підлітків, залежно від віку, складає від 0,83 г до 1,31 г на 1 кг маси тіла — цього достатньо, щоб підтримувати їхній ріст і розвиток.

Для всієї родини

NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі підходить для всієї родини. Це безлактозний вегетаріанський продукт, що містить натуральні складники рослинного походження, зокрема горохові, соєві та пшеничні протеїни. Дітям можна вживати цей універсальний протеїновий порошок із трирічного віку. Його можна додавати в коктейлі та смузі для всієї родини, а також посипати ним каші й супи, щоб підтримувати ріст і функціонування організму як дітей, так і дорослих. Завдяки повільному вивільненню протеїну в організмі люди з активним стилем життя можуть підтримувати свої сили протягом усього дня.

© Shutterstock

Ми можемо збагатити наш щоденний раціон протеїном із різних харчових продуктів. Білок тваринного походження отримують із яєць, м’яса та риби. Джерела білку рослинного походження — це бобові, соя та горіхи. Вегетаріанцям і веганам, які споживають тільки продукти з останньої категорії, буває важко отримувати достатньо протеїну зі своїм раціоном. Їм може допомогти добавка з протеїновим порошком.

Герой спорту

XS Гідролізований протеїн молочної сироватки — відмінний продукт для любителів фітнесу. Випивши смачний коктейль зі смаком шоколаду протягом години після тренування, ви миттєво отримаєте джерело протеїну — 29-грамова порція забезпечить ріст сухої м’язової маси. Гідролізована формула швидко перетравлюється, завдяки чому ваші м’язи швидше відновлюються після занять фітнесом.
В ексклюзивній антиоксидантній суміші Комплекс із червоним апельсином поєднується з вітамінами С та Е, які допомагають зменшити оксидативний стрес після тренування. Крім того, п’ять основних електролітів сприяють відновленню та функціонуванню м’язів і зменшують відчуття втоми.

Підтримуйте рівень цієї важливої поживної речовини за допомогою протеїнового порошку, який найбільше відповідає вашому стилю життя.

Схожа інформація

Зарядіться енергією для тренувань!

Здоров'я

Далі

Бути у формі до літа

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію