Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

DOUBLE X — справжня голлівудська зірка

Здоров'я

Як знаменита родина допомогла підвищити обізнаність людей про легендарний нині продукт і досягла в цьому приголомшливих результатів

Із 50-х років минулого століття багато чого змінилося. Роль жінки, поза всяким сумнівом, підвищилася, і замість того, щоб залишатися лише відданими «берегинями домашнього вогнища», жінки все частіше займають у сім'ї та суспільстві положення, рівнозначне їхнім колегам і партнерам-чоловікам.

Підтвердження на високому рівні

З огляду на це, ми з теплом переглядаємо деякі з перших матеріалів, що рекламували провідну продукцію Amway у США. У 1954 році американцям, які нічого не знали про дієтичну добавку NUTRILITE DOUBLE X™, достатньо було лише відкрити найпопулярніший журнал «LIFE». На сторінках журналу позувало подружжя кінозірок, Алан Ледд і Сью Керол, які разом зі своїми дітьми рекомендували кожній родині прочитати буклет «FACTS». Рекламне повідомлення передає бачення того десятиліття, однак головна ідея й досі актуальна: ми прагнемо дати змогу «сім’ям отримувати всі переваги, доступні завдяки відкриттям сучасної науки про харчування».

Приголомшливі факти

Читачам, що піклуються про своє здоров’я, пропонувалося просто звернутися до дистриб'ютора Nutrilite, щоб дізнатися про вітаміни, мінерали й дієтичні добавки. Це був геніальний маркетинговий хід, що збільшив продаж продукції на більш ніж 50 відсотків порівняно з попереднім роком.

Завдяки рекламному буклету «FACTS» американці отримали загальне поняття про дієтичні добавки та важливість їх вживання для того, щоб заповнити недолік поживних речовин у організмі, який виникає внаслідок неправильного раціону харчування, а також неправильного приготування їжі або надмірної теплової обробки продуктів, що руйнують деякі вітаміни і корисні речовини рослинного походження. Рекламний буклет «FACTS» відкрив американцям очі на те, що прогалини в раціоні, спричинені поганими харчовими звичками, надмірною тривалістю приготування їжі та обробки інгредієнтів, які знищують деякі вітаміни та фітонутрієнти, можна і треба заповнити дієтичними добавками. У буклеті опубліковано інформацію про вітамін А та інші 15 вітамінів і мінералів, які, як відомо, важливі для нашого самопочуття. Ці дані було відкрито засновником Nutrilite Карлом Ф. Ренборгом, а згодом підтверджено Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів.

Спадщина, успіх, натхнення

Карл запалював своїм ентузіазмом — навіть відійшовши від громадського життя, він продовжував носити із собою контейнер DOUBLE X, як на малюнку вгорі зліва! Він також радо виступав із спонтанними промовами про важливий вплив рослин на здоров’я людей перед захопленою аудиторією. Справу Карла продовжує його син Сем Ренборг (доктор філософії, президент і виконавчий директор Nutrilite) із дружиною Франческою. Угорі праворуч фотографія Сема з давньої рекламної зйомки.

Точну формулу DOUBLE X постійно вдосконалювали протягом останніх 70 років. Зараз це ідеальна дієтична добавка, яка підтримує наш організм під час великих фізичних навантажень і стресових періодів. Цей надзвичайно успішний продукт* утримав свої позиції серед передових наукових досягнень і водночас відповідає оригінальному баченню Карла щодо врівноваження раціону: збагачена рослинними матеріалами добавка заповнює прогалини в раціоні живильними речовинами.

* Джерело: Euromonitor International Limited; роздрібна вартість відповідно до роздрібної ціни продажу; всі канали, 2016 р.

Схожа інформація

Джерело досконалості

Здоров'я

Далі

Історія успіху NUTRILITE

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію