Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Насіння успіху

Здоров'я

Глобальна мережа екологічних ферм вирощує сільськогосподарські культури для успішного бренду

Чи знаєте ви, що NUTRILITE — це єдиний міжнародний бренд, який виробляє вітамінні та дієтичні добавки, вирощуючи, збираючи й обробляючи рослини на власних сертифікованих екологічних фермах?* Створення цих ферм, ретельні дослідження та сільськогосподарська діяльність розпочалися ще в 1950-х роках.

Екологічні ферми

На екологічних фермах дослухаються до природи. Заборонено використовувати токсичні інсектициди або пестициди. Натомість для боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур залучаються природні хижаки, наприклад сонечка винищують попелиць. Інших шкідників виловлюють соколи, що живуть на фермах.

Репутація, що спирається на таку високу якість і повагу до природи, безсумнівно, сприяла успіху бренду NUTRILITEі NUTRILITE DOUBLE X, що відзначають свою 70-у річницю.

Ферми NUTRILITE — основні етапи розвитку

1950-ті – 1970-ті роки: у 1950-х роках було засновано перші ферми з вирощування вишні ацероли на Гаваях, але пізніше, наприкінці 1970-х, їх було перенесено в Пуерто-Рико; каліфорнійська ферма Lakeview, придбана NUTRILITE, була перлиною сільськогосподарської діяльності бренду до 2013 року.

1980-ті – 1990-ті роки: завдяки маркетингу корпорації Amway на DOUBLE X Дієтичну добавку припадала половина всіх обсягів продажу NUTRILITE у 1984 році.
Будувалися плани про вихід на міжнародний ринок. Через зростання популярності продукту було суттєво розширено сільськогосподарську діяльність задля забезпечення потреб у рослинних концентратах, зокрема вишні ацеролі, люцерні, водяному кресу та петрушці. У 1998 році було придбано землю в Бразилії, щоб вирощувати більше ацероли й інших тропічних фруктів.

Починаючи з 2000 року: багато основних видів діяльності ферми Lakeview — вирощування великої кількості люцерни та інших базових культур — було перенесено на ферму Trout Lake у штаті Вашингтон. Сьогодні це найбільша сертифікована екологічна рослинна ферма в США, де вирощується до 70 культур. Бразильська ферма успішно розвивається — зараз це одна з найбільших у світі ферм із вирощування ацероли.

Спадщина Карла

Усі ферми NUTRILITE у Мексиці, Бразилії та США тепер сертифіковані як екологічні. NutriCert™  — це ексклюзивна програма сертифікації сільськогосподарської продукції, яка гарантує, що всі ферми-партнери дотримуються ідентичних суворих процедур забезпечення високих стандартів якості та екологічності. Ці стандарти, закладені ще 70 років тому засновником NUTRILITE Карлом Ф. Ренборгом, є його спадщиною. Ферми NUTRILITE разом із понад 90 екологічними фермами, сертифікованими NutriCert  — на всіх континентах, крім Антарктиди — утворюють розгалужену глобальну мережу господарств, що вирощують сільськогосподарські культури для дієтичних добавок NUTRILITE.

Докладніше про ферми NUTRILITE, їхню історію, вирощувані культури та екологічну діяльність — на європейському веб-сайті NUTRILITE і в посібнику Amway «Товари для здоров'я», який можна завантажити з веб-сайту Amway і через Amway Kiosk в iTunes і Google Play.

*Euromonitor International Limited.
На основі проведеного в 2016 році огляду світових виробників вітамінних і дієтичних добавок, з урахуванням екологічної сертифікації продукції та того, чи відповідають вони за весь виробничий процес — від ферми до виробництва.

Схожа інформація

Джерело досконалості

Здоров'я

Далі

Голлівудська зірка DOUBLE X

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію