Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Формула-переможець

Здоров'я

Як дієтична добавка виборола світове лідерство, а сьогодні святкує 70 років успіху!


Провідна мультивітамінна/мультимінеральна/фітопоживна добавка NUTRILITE DOUBLE X™ була популярна вже в 1990-х роках, через п’ятдесят років після появи на ринку. У 1990-х роках, коли проводилися дослідження нових вітамінів, зокрема фітопоживних речовин, цей провідний бренд випередив конкурентів відразу за кількома показниками — і досі користується попитом.

Потужний старт

NUTRILITE від початку випереджав інші бренди завдяки відкриттю фітопоживних речовин Карлом Ф. Ренборґом у 1940-х роках (тоді вчений називав їх «пов’язаними харчовими факторами»). П’ять десятиліть потому основний інгредієнт продуктів NUTRILITE складається із шести рослинних концентратів: люцерни, водяного кресу, петрушки, шпинату, моркви й ацероли. Усі рослини вирощені на екологічних фермах Nutrіlite або NutriCert**.

Ідеальний комплект

Крім того, бренд розробив нову вакуумну упаковку з фольги, щоб зберегти та стабілізувати потужні, однак уразливі фітопоживні речовини.

На той час це був найсучасніший дизайн упаковки в галузі дієтичних добавок. До того ж, упаковка мала привабливий вигляд: у 1994 році на етикетці DOUBLE X була чудова акварель із зображенням ферми Lakeview в Каліфорнії, де вирощується люцерна та інші рослинні інгредієнти продукту. За фермою над полями височіє гора Сан-Хасінто з двома вершинами, що дали горі її дотепну назву — гора DOUBLE X.

Схвалено спортсменами

Згодом на надзвичайно зручному та красивому пакуванні дієтичних добавок з’явився логотип Національної баскетбольної асоціації США. Це була потужна реклама дієтичної добавки — і це був лише початок. Протягом наступних років олімпійці, відомі плавці, бігуни та футболісти наголошували на тому, що для чудового самопочуття важливий збалансований раціон у поєднанні з активним способом життя, включно з дієтичною добавкою DOUBLE X, що може компенсувати прогалини в харчуванні.

За всіх цих переваг не дивно, що NUTRILITE виробляє добавки-бестселери, зокрема надзвичайно популярну добавку DOUBLE X*. Сьогодні ми фактично святкуємо цілих сім десятиліть успіху цієї незмінно провідної дієтичної добавки!

Під час наступної презентації продукту розкажіть своїм клієнтам про дивовижну спадщину Карла Ф. Ренборґа , про мережу екологічних ферм , про популярність DOUBLE X у Голлівуді та світі спорту.

*Джерело: Euromonitor International Limited. Світові обсяги роздрібного продажу вітамінів і дієтичних добавок за даними альянсу GBN із розподілом за відсотками, 2016 р.
** NutriCert — це ексклюзивна програма сертифікації сільськогосподарської продукції, яка гарантує, що всі ферми NUTRILITE дотримуються однакових суворих процедур задля забезпечення високих стандартів якості та екологічності

Схожа інформація

Джерело досконалості

Здоров'я

Далі

Голлівудська зірка DOUBLE X

Здоров'я

Далі

Історія успіху NUTRILITE

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію