Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Stocksy.com

Максимальна продуктивність

Здоров'я

Корисні поради про те, як залишатися енергійними та зберігати гострий зір

Літні канікули майже закінчилися, незабаром новий кваліфікаційний рік. Дітям потрібно допомогти підготувалися до школи. Старших підлітків слід підтримати, бо вони хвилюються про навчання в університеті. Окрім того, не хочеться відмовлятися від занять спортом.

Повноцінні тренування дуже захоплюють, але з'являється додаткова потреба в енергії і концентрації.

Обов’язково висипайтеся . Сон важливий завжди, а особливо тоді, коли потрібно бути активним увесь день або постійно рухатися. Харчуйтеся збалансовано та намагайтеся не їсти пізно ввечері , щоб організм не мусив перетравлювати їжу вночі, тому що у такому разі ви будете виснажені наступного дня.

З вітамінами групи В краще

Якщо вам дійсно потрібна додаткова підтримка, не варто зловживати кавою чи солодощами — вони дають енергію лише на короткий час. Потрібне постійне джерело енергії, що додасть сил і підніме настрій.

Дайте очам відпочити!

© ©Getty images

Корисні вправи для очей від Yoga International : прикрийте очі долонями, рухайте очима в різних напрямках, фокусуйте погляд на різних точках і вдивляйтеся у віддалені об’єкти, щоб потренувати зорові функції.

Більшу частину дня ми посилено використовуємо зір: перевіряємо електронну пошту, спілкуємося з друзями у WhatsApp, допомагаємо дітям із домашнім завданням, а ввечері читаємо або дивимося телевізор. Щоб наш зір залишався гострим протягом багатьох років, про очі потрібно піклуватися.

  1. Відпочинок для очей нічний сон має тривати не менше семи годин , а за годину до сну слід вимкнути цифрові пристрої. Так ви дасте розуму відпочити та зменшите навантаження на втомлені очі. Кліпайте часто, щоб забезпечити очі природним зволоженням. Якщо ви працюєте в сухому приміщенні з кондиціонером, час від часу додатково використовуйте краплі.

  2. Йога для очей— дивіться поради від Yoga International у нашому розділі вправ.

  3. Смаколики для покращення зору щодня вживайте дієтичні добавки , спеціально розроблені для підтримки гарного зору, наприклад NUTRILITE™ Чорниця плюс лютеїн.

Схожа інформація

Піклуйтеся про свій зір

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію