Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©stocksy

Енергія рослин

Здоров'я

Наші спеціалісти з харчування знають, що для вас корисно

Як відомо, Карл Ф. Ренборг відкрив переваги рослинних екстрактів для нашого самопочуття ще в 1940-х роках. Відтоді науковці бренду Nutrilite більш поглиблено вивчили природу цих сполук, отриманих із рослинного світу й відомих нині під назвою фітонутрієнти.

У 1990-ті роки команда Nutrilite стала першопрохідцем у дослідженні фітопоживних речовин і до 2000-х років чудовим чином використала свої знахідки — була створена формула головного кардинально нового продукту бренду — NUTRILITE™ DOUBLE X™.

Нове тисячоліття, нова формула

Нове тисячоліття, нова формула Формула DOUBLE X 2000 р. складалася з добавок лютеїну, лікопіну, а також рослинних концентратів, таких як дегідратований екстракт польової капусти, спіруліна та цитрусові біофлавоноїди.

Усього лише через шість років ця ключова дієтична добавка знову значно вдосконалилась. До цього часу різноманітність рослинних екстрактів і концентратів розширилася до 23 позицій та стала включати такі корисні фрукти, як чорницю та гранат, а також багату на поживні речовини капусту. У цей час до формули також додали ароматичні трави, наприклад орегано.

На сьогодні завдяки знанням і досвіду науковців ми успішно розробили дієтичні добавки, які містять поживні речовини з цільовими перевагами для організму для підтримки його різноманітних функцій. Це означає, що DOUBLE X допомагає покращити наше самопочуття, охоплюючи широкий спектр потенційних прогалин у харчуванні.

© ©shutterstock

NUTRILITE DOUBLE X допомагає нам подолати напружені періоди життя

Знання для подальшого успіху

Звичайно, дослідження науковців на цьому не зупинилися! Їхнє захоплення фітопоживними речовинами продовжилося — і швидкими темпами. До 2008 року вони створили функціональну цільову бібліотеку — надійну базу даних рослинних сполук і їхньої біологічної активності, що приносить величезну користь при створенні подальших формул DOUBLE X. Зараз науковці можуть вибирати із сотень рослин або комбінацій рослин із задокументованою дією, щоб знайти для продукту ідеальне поєднання.

У період із 2000 по 2010 роки загальна вартість нашого головного продукту збільшилася майже в чотири рази — продажі розширились на 50 країн і регіонів світу. Нова небачена формула разом із заохоченням лікарів і фахівців з охорони здоров’я збільшити споживання фруктів та овочів, зокрема, для поліпшення нашого самопочуття — усе це сприяло приголомшливому успіху цієї дієтичної добавки, і цей успіх ще й досі триває!

Захоплюючі факти

Зараз ми святкуємо 70-річчя продукту, але, без сумніву, настане ще багато свят і дивовижних етапів! Обов’язково розкажіть своїм клієнтам такі факти:

  1. Карл Ф. Ренборг відкрив силу рослинних поживних речовин у 1915 році в Китаї.

  2. Продукт DOUBLE X раніше називався «XX»  — ця цифра вказувала на початкову ціну у 20 доларів США.

  3. Перші ферми Nutrilite з вирощення вишні ацероли були створені в 1950-і роки на Гаваях.

  4. Авторитетні підтвердження дії продукту були відзначені в спорті і навіть у Голлівуді.

Схожа інформація

У чому секрет популярності

Здоров'я

Далі

Історія успіху NUTRILITE

Здоров'я

Далі

Джерело досконалості

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію