Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Попереду свого часу

Здоров'я

Чому улюблена дієтична добавка NUTRILITE DOUBLE X завжди випереджала свій час

Ще кілька років тому Інститут здоров’я Nutrilite отримав доручення провести дослідження щодо споживання фітонутрієнтів. Хоча експерти з харчування вже давно встановили сприятливий зв’язок між харчуванням, багатим на фрукти й овочі, і чудовим станом здоров’я, до того часу подібні дослідження, особливо щодо фітонутрієнтів, були рідкістю. Усе змінили результати дослідження, опублікованого в добре відомому Журналі про харчування. Можливо, результати й стали для декого несподіванкою, проте улюблена дієтична добавка NUTRILITE DOUBLE X™ завжди мала в складі своєї переможної формули велику кількість рослинних компонентів.

Найкраще від природи

Інститут здоров’я Nutrilite підсумував результати революційного дослідження в Глобальному звіті щодо фітонутрієнтів , призначеному встановити зв’язок між фруктами, овочами, фітонутрієнтами та їх впливом на наше здоров’я та самопочуття. Одним із найбільш шокуючих, проте не зовсім несподіваних висновків, був такий: «Більшість дорослих у всьому світі не споживає мінімальну кількість фруктів і овочів, рекомендовану Всесвітньою організацією охорони здоров’я».

Крім того, у звіті були визначені групи фруктів та овочів, які люди найбільше вживають, а також фітонутрієнтів, пов’язаних із ними. До них належать помідори з фітонутрієнтами альфа-каротин, бета-каротин і лікопін; кукурудза з лютеїном і цеаксантином, а також баклажани з антиоксидантами. Скільки потрібно споживати? На цей час ще не встановлена точна кількість фітонутрієнтів, яку необхідно споживати, проте у висновку дослідження зазначено, що різноманітні фрукти й овочі — це найкращий спосіб «забезпечити необхідний рівень вживання фітонутрієнтів і підтримувати гарний стан здоров’я». На щастя, DOUBLE X уже тривалий час містить у своїй формулі велику кількість рослинних компонентів, підтверджуючи, що непохитна філософія компанії, яка ґрунтується на поєднанні природних і наукових компонентів, зараз, як і раніше, випереджає свій час.

Дієтична добавка майбутнього

70-річний розвиток NUTRILITE DOUBLE X триває разом з інноваціями, які роблять цю добавку продуктом 21 сторіччя та навіть майбутнього.

Сьогодні ми святкуємо 70 років відмінної якості DOUBLE X. Кілька фактів про продукт NUTRILITE:

  1. був створений засновником компанії Nutrilite Карлом Ф. Ренборгом , батьком Сема Ренборга, кандидата медичних наук;

  2. містить інгредієнти рослин, вирощених на сертифікованих екологічних фермах , на яких здійснюється суворий контроль — від моменту отримання насіння до створення добавки;

  3. забезпечує найкращу суміш відбірних вітамінів, мінералів, фітонутрієнтів і рослинних екстрактів;

  4. є найпопулярнішим комплексом мультивітамінів і мультимінералів із фітонутрієнтами із п’яти відповідних груп кольорів*

Джерело: Euromonitor International Limited. Vitamins and Dietary Supplements, World, GBN, Retail Value RSP, % breakdown, 2016.

Схожа інформація

Історія успіху NUTRILITE

Здоров'я

Далі

У чому секрет популярності

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію