Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сила поживних речовин

Здоров'я

Повноцінне харчування – ключ до психічного та фізичного здоров’я. Чи отримуєте ви достатньо вітамінів і мінералів?

За вікном лютий, похмуро, холодно і ваш організм потребує допомоги, щоб ви почували себе краще та більш енергійно. У цю пору року дуже важливо дотримуватися збалансованого та різноманітного раціону.

Цінні фітонутрієнти

Те, що ви їсте, надзвичайно важливо для психічного та фізичного здоров’я як на сьогоднішній день, так і для майбутнього.

Усім відомо, що за можливості слід мати різноманітний раціон, що містить фрукти й овочі, білок, злаки, молочні продукти, рослинні олії та тваринні жири. Але чи знали ви, що важливо їсти фрукти та овочі з усіх п’яти кольорових груп? Це зумовлено тим, що різні рослини багаті різними вітамінами та мінералами, і нам потрібні всі з них, як і цінні фітонутрієнти.

400 г фруктів і овочів щодня

Якщо ви знаєте, що їсте недостатньо фруктів і овочів або не з усіх кольорових груп, час відкрити заново розроблену NUTRILITE™ DOUBLE X Полівітамінну мультимінеральну дієтичну добавку.

Збагачена комплексом PhytoBlendTM, який складається з 22 рослин і фітонутрієнтів, NUTRILITE DOUBLE X надає рослинні елементи з усіх п’яти кольорових груп – зеленої, білої, жовтої, червоної та фіолетової. Кожна кольорова група забезпечує цінні поживні речовини. Це допомагає усунути дефіцит фітонутрієнтів тоді, коли ви споживаєте менше п’яти порцій фруктів і овочів на день. Крім того, вона містить 12 необхідних вітамінів і 10 важливих мінералів.

Це так просто: лише прийняти три таблетки двічі на день під час споживання їжі.

Продукція преміум-класу

Усі наші рослинні інгредієнти вирощуються на екологічних фермах NUTRILITE™ або NutriCert , де методи екологічного землеробства застосовуються вже понад 80 років.

Усі рослинні інгредієнти відповідають стандартам якості згідно з цінностями NUTRILITE. Наші методи екологічного землеробства включають чергування культур і природне компостування, що повертає поживні речовини у ґрунт. Ми не використовуємо токсичні хімікати й пестициди та застосовуємо природні методи контролю над бур’янами, комахами й хижаками. Екологічне землеробство потребує більших капіталовкладень, ніж традиційне, але ми віримо, що його переваги для нашої продукції, довкілля та людей, які працюють з нами, цінніші.

Більше фітосили, ніж будь-коли

Чим нова дієтична добавка NUTRILITE DOUBLE X краще, ніж раніше? Розкажіть своїм клієнтам про:

  1. баланс поживних речовин, що ґрунтується на останніх наукових відкриттях;

  2. ширший спектр фітонутрієнтів із більшою кількістю рослинних екстрактів і більшою фітосилою;

  3. новий менший розмір таблеток, завдяки чому їх легше ковтати, та вони легше засвоюються;

  4. покращений смак і запах;

  5. сучасні контейнери для зберігання, що легко відкриваються.

Схожа інформація

Додаткове джерело

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Голлівудська зірка DOUBLE X

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію