Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy

#phytochallenge: прийміть цей виклик!

Здоров'я

Готові випробувати себе, спробувати колір на смак і повеселитися? #phytochallenge чекає…

Весна – яскрава пора року: квітучі рослини, барвисті крашанки та неймовірна веселка нових засобів готові й чекають, щоб ви насолодилися ними уповні. Важко уявити кращий час для того, щоб запросити колір у своє життя. Тож почнемо!

Що це?

Упродовж квітня челендж на тему фітонутрієнтів або #phytochallenge (для тих, хто в курсі) задіюватиме, розважатиме та інформуватиме вас за допомогою вікторин, завдань, фактів про харчування, щоб ви впевнено покращували своє самопочуття, споживаючи продукти різних кольорів. Приєднуйтеся до ініціативи у Facebook – розміщуйте три цікаві публікації на тиждень, щоб покращити обізнаність ваших друзів та клієнтів і мотивувати їх та себе зробити яскравішим своє харчування, а значить – і своє життя.

Великдень – час кольорів

© Stocksy

Озирніться довкола. Великдень нагадує, що потрібно наповнити життя кольором, – квіти, крашанки і, звичайно, великодні смаколики. Тому дайте волю своїй креативності та приєднуйтесь до розваг. Вам потрібно буде приготувати страву, що містить усі п’ять кольорів фітонутрієнтів – жовтий, червоний, зелений, білий і фіолетовий, – сфотографувати її та опублікувати фото. Вам запропонують надати зображення 180-градусної панорами, щоб запобігти плагіату. Окрім жартівливих ігор, #phytochallenge включатиме вікторини, які перевірять ваші знання про фітонутрієнти, а також корисну інформацію, яка допоможе вам краще зрозуміти тему.

Для початку пропонуємо ознайомитися з кількома кольоровими фактами про фітонутрієнти:

  1. Червоний – помідори є джерелом вітаміну С та фітонутрієнта лікопину!

  2. Жовтий– жовті рослини, наприклад чорнобривці, містять фітонутрієнт лютеїн.

  3. Фіолетовий – смачні фіолетові ягоди містять фітонутрієнт антоціанін.

  4. Зелений – любите розмарин? Гарна новина – він містить фітонутрієнт розмаринову кислоту, яка підтримує нормальну роботу печінки.

  5. Білий – цибуля містить не лише вітамін С, але й фітонутрієнт кверцетин.

Дізнайтеся більше у Facebook і подивіться, що роблять інші! Відкрийте ж для себе дивовижний світ кольорів.

Схожа інформація

Чи харчуєтеся ви кольорово?

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію