Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Вітаємо на Найщасливішій фермі на Землі

Здоров'я

Познайомтеся з метеликом Perfect Harmony та дізнайтеся, як він може допомогти вашим дітям зростати здоровими та сильними!

Якщо ви бачите метелика на фермі, це ознака того, що все ідеально збалансовано. Ці істоти з’являються лише за умови, якщо ферма здорова та щаслива. Perfect Harmony якраз і є таким метеликом.

Perfect Harmony – це яскрава життєрадісна істота, яка уособлює баланс. Її суперможливості виявляються лише за умови, якщо ферма функціонує як слід, а всі елементи працюють разом заради спільної мети.

Як хранитель балансу Perfect Harmony також розуміє важливість різноманітного раціону. Вона знає, що люди, особливо маленькі, ті, які ростуть, потребують ширшого вибору кольорової їжі, і заохочує дітей задовольняти ці потреби, щоб вони зростали здоровими та щасливими.

Perfect Harmony та її друзі, про яких ви дізнаєтеся більше в наступні місяці, живуть, граються і потрапляють у пригоди на екологічній фермі Nutrilite™ – Найщасливішій фермі на Землі, екологічній фермі, де вирощують рослини для виготовлення дієтичних добавок NUTRILITE.

Невеличка підказка

Якщо збалансований раціон може задовольнити потреби в поживних речовинах, навіщо метелик, який має стежити за дітьми? Гарне запитання. Насправді, діти не їдять достатньо корисної їжі, яка б задовольнила потреби їхнього організму. На щастя, Perfect Harmony знає, що NUTRILITE Мультивітамін, жувальні таблетки – це чудовий спосіб усунути потенційний дефіцит поживних речовин.

Насичена освіжаючим фруктовим смаком, але без штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів і консервантів, жувальна дієтична добавка створена для дітей віком від 4 років. Лише дві таблетки на день забезпечують:

  1. кальцій для підтримки нормального росту та розвитку кісток;

  2. вітамін D для підтримки нормальної роботи імунної системи та розвитку кісток;

  3. залізо для підтримки нормального розвитку розумових здібностей.

Цікава саморобка

Шукаєте креативний спосіб заохотити дітей приймати вітаміни? Ця цікава саморобка Perfect Harmony допоможе їм перетворити пляшечку для дієтичних добавок у кольорового метелика.

  1. Роздрукуйте, розмалюйте та виріжте шаблон «Perfect Harmony» .

  2. Наклейте прямокутник на передню частину, голову на кришечку та крильця з боків пляшечки NUTRILITE.

  3. Готово! Опублікуйте результати та додайте теги #nutrikids #happiestfarmonearth в Instagram .

Скоро ви познайомитесь з іншими жителями Найщасливішої ферми на Землі, зокрема новим персонажем та іншим продуктом NUTRILITE!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію