Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Потрійна сила

Здоров'я

Набір «Базове Тріо» Double X від NUTRILITE™ представляє трійку продуктів з основними поживними речовинами

Чи знаєте ви, як NUTRILITE™ Базове Тріо дієтичних добавок може задовольнити потенційні потреби в поживних речовинах?

Уявіть, що ваш організм працює, як велосипед, у якому:

  1. Рама – це білки, оскільки вони є будівельними блоками нашого раціону, які підтримують наші м’язи та кістки. Білки можуть мати як тваринне (м’ясо, риба та яйця), так і рослинне походження (квасоля, соя та нут).

  2. Ланцюг велосипеда можна порівняти з омега-3 жирними кислотами, які підтримують нормальне функціонування серця та загальний кровообіг. Омега-3 жирні кислоти містяться в рибі, морепродуктах і листових овочах.

  3. Колеса велосипеда представляють те, що забезпечує наш щоденний рух – вітаміни, мінерали та фітонутрієнти, різноманіття яких підтримує нормальне функціонування нервової системи та організму в цілому.

Підтримайте раму, ланцюг і колеса свого велосипеда за допомогою Базового Тріо – перегляньте наші відео , щоб дізнатися більше.

NUTRILITE DOUBLE X™ – це дієтична добавка, у якій поєднано всі основні мікро- та фітонутрієнти. Вона допоможе вам пройти найскладніші життєві періоди, чи то іспит в університеті, чи пробіг або просто один із тих місяців, коли, здається, усе навалилося одночасно! Спробуйте наш продукт з оновленою формулою, щоб отримати елементи рослинного походження з усіх п’яти кольорових груп!

Отримайте весь велосипед

NUTRILITE Базове Тріо – це чудовий спосіб підтримати та досягти свої цілі щодо хорошого самопочуття. Окрім DOUBLE X, не забудьте спробувати один із двох потужних зіркових продуктів: NUTRILITE Комплекс Омега-3 і NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі.

Якщо ви вважаєте, що у вашому раціоні не вистачає важливих жирних кислот, спробуйте NUTRILITE Комплекс Омега-3. Він містить омега-3 жирні кислоти, які підтримують нормальне функціонування серця. Корисного ефекту досягають за умови щоденного споживання 250 мг ЕПК та ДГК.

NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі постачає високоякісний білок рослинного походження із сої, пшениці та гороху в порошковій формі та містить збалансований обсяг дев’яти незамінних амінокислот для підтримки м’язової маси та кісток.

Якщо ці три продукти NUTRILITE приймати в якості дієтичних добавок для підтримки збалансованого раціону та здорового способу життя, вони можуть стати цінним додатком для нашого хорошого самопочуття. Спробуйте їх самі – а якщо ви НПА, поділіться Базовим Тріо та всіма його перевагами зі своїми клієнтами!

Схожа інформація

Покращення дієтичних добавок

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Чи харчуєтеся ви кольорово?

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію