Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Знайомтеся – Mighty Flex

Здоров'я

Познайомтеся із соколом Nutrilite, який охороняє Найщасливішу ферму на Землі

Кожній фермі потрібен захисник у часи, коли шкідники, як-от капосні птахи, атакують урожай. Оскільки кмітливі пташки вже не бояться опудал, багато ферм охороняють соколи.

Mighty Flex працює пильним наглядачем Найщасливішої ферми на землі – екологічної ферми, де вирощують рослини для виготовлення дієтичних добавок NUTRILITE TM . Його суперможливості – це сила та швидкість, завдяки яким він бездоганно несе свою службу.

Через свою особливу роль Mighty Flex розуміє, як важливо отримувати правильні поживні речовини, щоб бути здоровим, щасливим та сильним. Сокіл знає, що саме завдяки їм він може гратися та потрапляти в неймовірні пригоди з метеликом Perfect Harmony та іншими друзями на екологічній фермі Nutrilite.

Здоров’я – це вибір

Mighty Flex потрібна його сила, щоб літати та пікірувати увесь день. Так само й дітям потрібна їхня сила, щоб бігати, стрибати та вести насичений, активний спосіб життя.

Сокіл Nutrilite знає, що NUTRILITE Кальцій Магній, жувальні таблетки – це чудовий (і смачний) спосіб підтримати ріст міцних, здорових кісток. Без штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів і консервантів, з додаванням кальцію з мушель устриць, ця дієтична добавка створена спеціально для дітей віком від 4 років. Лише дві таблетки на день забезпечують:

  1. Кальцій для підтримки нормального росту та розвитку кісток

  2. Кальцій і магній для підтримки здоров’я кісток і зубів

  3. Магній для підтримки нормальної роботи м’язів і нервової системи

Цікава саморобка

Хочете допомогти малюкам зберегти оптимальне здоров’я зубів? Із цією стильною саморобкою Mighty Flex ви зможете перетворити баночку NUTRILITE Кальцій Магній, жувальні таблетки у тримач для зубної щітки.

  1. Роздрукуйте та виріжте шаблон Mighty Flex , а потім виконайте інструкції.

  2. Готово! Ви вже спробували зробити нашу останню саморобку ? Опублікуйте всі свої результати та додайте теги #nutrikids #happiestfarmonearth в Instagram .

Незабаром ви познайомитеся з іншими жителями Найщасливішої ферми на Землі, зокрема новим персонажем та іншим продуктом NUTRILITE для дітей!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію