Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Для зайнятих професіоналів

Здоров'я

Поживне рішення, створене для вашого активного життя

Час швидкоплинний, але ви і не хочете, щоб він сповільнювався. Ви звикли жити на повну силу – інтенсивно працювати й активно відпочивати. Завдяки вашим амбіціям і цілеспрямованості, ви використовуєте по максимуму кожну хвилину. Ви сміливо керуєте своєю долею і майбутнім і знаєте, що з правильним підходом можна отримати все: міцне здоров'я, енергію, успіх, друзів і незабутні враження.

Але для досягнення цілей ваш організм має працювати в оптимальному режимі. Урешті-решт, ваше тіло є вашою фортецею протягом усього життя.Для підтримки вашого організму NUTRILITE™ створив три набори «Для мене»: «Щоденне сяйво», «Для імунітету» та «Заряд енергії». Кожен з них наповнений вітамінами і мінералами, щоб ви могли і надалі впевнено досягати нових висот.

Набір «Щоденне сяйво»

Подаруйте своїй шкірі необхідну підтримку, щоб вона сяяла так само яскраво, як і ви. З балансом важливих вітамінів і мінералів, зокрема з NUTRILITE Дейлі, NUTRILITE Вітаміном Е із зародків пшениці та NUTRILITE Біотином C Плюс, Набір «Щоденне сяйво» допомагає підтримати здоров'я шкіри зсередини, щоб вона виглядала свіжою і сяючою. Подивимося на зіркові продукти:

  1. NUTRILITE Дейлі містить вітамін B2 і йод, які сприяють підтриманню здорового стану шкіри.

  2. NUTRILITE Вітамін Е із зародків пшениці містить вітамін Е, отриманий зі свіжих зародків пшениці, а також соєву олію із зародків пшениці та соєвих бобів. Вітамін Е – це антиоксидант, який допомагає захистити організм від вільних радикалів, як-от агресивних речовин із навколишнього середовища.

  3. NUTRILITE Біотин C Плюс пропонує унікальне поєднання біотину, вітаміну С та колагену, які разом дбають про здоров’я шкіри та волосся.

Набір «Для імунітету»

У вас швидкий темп життя, багато справ і обмаль часу? Набір «Для імунітету» забезпечить вас енергією, зміцнюючи природні захисні сили вашого організму за допомогою основних поживних речовин. Він містить NUTRILITE Вітамін C плюс, NUTRILITE Вітамін D та Цинк у пакетиках-стіках. Погляньмо, як ці дієтичні добавки допомагають підтримувати ваш імунітет:

  1. Вітамін С плюс містить вітамін С, який відіграє важливу роль у нормальному функціонуванні імунної системи, утворенні колагену в шкірі, а також є антиоксидантом. Вітамін С із цього продукту повільно вивільняється, що сприяє його максимальному засвоєнню.

  2. Вітамін D сприяє зміцненню імунної системи та підтримує здоров’я кісток і зубів. І ще одна примітка: влітку важливо наносити на шкіру шар сонцезахисного засобу, але це може зменшити рівень вітаміну D, виробленого природним шляхом з УФ-променів. Ось чому важливо приймати дієтичні добавки з вітаміном D.

  3. Останнім зірковим продуктом цього набору є Цинк у пакетиках-стіках. Він допомагає підтримувати здоров’я шкіри, волосся та нігтів.

Набір «Заряд енергії»

Ви відповідальні за безперервний потік подій у вашому житті, тож забезпечте організм денною нормою життєвих сил, щоб проживати кожен день на повну! До Набору «Заряд енергії» входять такі дієтичні добавки, як NUTRILITE Вітамін C плюс, NUTRILITE Комплекс Омега-3 і NUTRILITE Вітамін В Плюс. Які ж переваги надають ці зіркові дієтичні добавки:

  1. Вітамін С плюс містить вітамін С, який відіграє важливу роль у нормальному функціонуванні імунної системи, є антиоксидантом і сприяє виробленню колагену в шкірі. Вітамін С із цього продукту повільно вивільняється, що сприяє його максимальному засвоєнню.

  2. Концентрований риб’ячий жир в NUTRILITE Комплекс Омега-3 є зручним способом додати в раціон цінні та важливі жирні кислоти – особливо, якщо ви не споживаєте 1–2 порції риби на тиждень.

  3. Вітамін B Плюс забезпечує 100 % РДНС (рекомендована добова норма споживання) усіх восьми незамінних вітамінів групи B. Технологія подвійної дії забезпечує оптимальне вивільнення поживних властивостей кожного вітаміну групи B. Перевагою для вас є пролонговане вивільнення, з яким завдяки шістьом вітамінам групи B ви отримуєте заряд на весь робочий день.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію