Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Добре працюй, добре відпочивай

Здоров'я

Йоган Гаґман, професійний тренер у галузі спорту і здорового харчування, розповідає про ефективність, високоінтенсивні фізичні вправи і те, як продукція XS™ може допомогти вам досягти ваших цілей у фітнесі.

Мета будь-яких фізичних вправ має не лише естетичний вимір, адже йдеться про загальну якість життя. Регулярна фізична активність важлива, щоб підтримувати і тіло, і розум у формі. Насправді Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує 300 хвилин помірно інтенсивних або 150 хвилин дуже інтенсивних фізичних вправ на тиждень*.

А коли почати, як не зараз!

Чимало людей чекають, доки не «знайдуть час» для занять спортом. Але правда полягає у тому, що ви ніколи не знайдете час для спорту – ви мусите звільнити цей час. І тоді важливе запитання «Як саме?».

Колись тренування тривали по 60-75 хвилин. Але сьогодні ми значно ефективніші з погляду тайм-менеджменту. Годі марнувати час: кожна хвилина на вагу золота. І один зі способів більш раціонально використовувати свій час, це зробити свої тренування коротшими, але інтенсивнішими.

Мінімум часу, максимум результатів

Дедалі популярнішим стає тип тренувань, які включають короткі (30-хвилинні) сесії високоінтенсивних вправ, зазвичай відомих як високоінтенсивні інтервальні тренування (ВІІТ). Вони можуть включати будь-що від спринтів по пагорбам до кросфіту, «тренування дня» або тренувальні табори просто неба у військовому стилі.

На мою думку, зростання популярності цих видів тренувань є гарною тенденцією. Високоінтенсивне тренування, що вимагає більших зусиль, приносить і кращі результати. Воно дозволяє мінімізувати час за рахунок підвищення якості, тож ви максимально ефективно використовуєте час, який у вас є, без потреби витрачати години у спортзалі.

«Ми можемо займатись настільки інтенсивно і часто, наскільки регулярно живимо свій організм і відновлюємось».

Йоган Гаґман, професійний тренер у галузі спорту і здорового харчування

Належний баланс

Як і все у цьому житті, забагато хорошого може бути шкідливим – і високоінтенсивні тренування також. Наш організм не витримає постійних навантажень. Йому потрібен час на відновлення. Якщо ви займаєтеся спортом занадто часто і занадто інтенсивно, ви ризикуєте не відновлюватись як слід у перервах між тренуваннями.

Тож як ви можете задовольнити потреби свого організму, щоб досягти своїх цілей? Важливу роль у цьому відіграє правильне харчування: чим більших навантажень зазнає ваш організм, тим більшими є ваші потреби у відновленні та поживних речовинах. На щастя, бренд XS Sports Nutrition пропонує асортимент смачних продуктів, покликаних підтримати ваш організм перед початком, під час і після тренувань:

  1. Перед початком тренування – суміш поживних речовин у XS Pre-Workout Drink Потрійному енергетичному комплексі допомагає підготувати ваше тіло , підвищити рівень енергії та гарантувати упевнений старт.

  2. Під час тренування – XS Напій з електролітами допомагає відновлювати рівень електролітів і вуглеводів у вашому організму протягом тренування.

  3. Після тренування – Як джерело високоякісного білку XS Гідролізований протеїн молочної сироватки та XS Протеїнові батончики ініціюють процес відновлення організму, зокрема сприяючи нарощенню і збереженню сухої м’язової маси.

З XS ви можете бути певні, що коли прийде час наступного тренування, ваше тіло буде до нього готовим. А в довгостроковій перспективі ви зможете досягти не лише своїх фітнес-цілей, а й гарної якості життя.

* Джерело: Фізична активність і доросле населення, Всесвітня організація охорони здоров’я

Схожа інформація

Розкрийте свій потенціал на повну!

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію