Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Надійний фундамент Нового року

Здоров'я

Подбайте про себе і своїх близьких – підтримайте імунітет

Так само, як професійні спортсмени спочатку опановують базові навички, і лише потім переходять до складних прийомів і трюків, а основа під макіяж є першим кроком до створення будь-якого образу, так і базові вітаміни і мінерали відіграють фундаментальну роль у підтриманні вашого загального здоров’я та протидії інфекціям.

Враховуючи сезонні зміни та напружений новорічний період важливо подбати про те, щоб ваш організм мав усі ці поживні речовини для формування надійного захисту. А хіба існує кращий спосіб забезпечити додаткову підтримку своєму імунітету, ніж вітамін C у поєднанні з іншими вітамінами і мінералами? Нехай 2020 рік буде оголошений роком без надокучливого грипу і застуд!

Зменшіть шанси застуди, запровадивши стратегії здорового життя

Здоровий спосіб життя – це ваша «перша лінія оборони» проти будь-якої інфекції. Кожна система вашого організму, у тому числі й імунна, зміцнюється завдяки здоровим звичкам. До найважливіших із них належать здоровий сон, регулярна фізична активність, мінімізація стресу, відмова від куріння, часте миття рук, пиття достатньої кількості води, належне сонячне опромінення та утримання здорової ваги.

Однією з тих рекомендацій, яких дотримуватися складніше, є раціон, багатий на фрукти і овочі. Природний сезонний дефіцит свіжих фруктів і овочів робить дотримання збалансованого раціону протягом усього року важкодоступним. Що більше, якщо ви не можете готувати і споживати різні фрукти і овочі з кожним прийомом їжі, вам може бути непросто досягти достатньої розмаїтості свого повсякденного раціону. І тоді забезпечення організму усіх вітамінів і мінералів, необхідних для його належного функціонування, починає здаватись узагалі нездійсненним.

Забезпечте своєму організму та імунітету надійний фундамент

Якщо ви щодня вживаєте мультивітаміни та інші дієтичні добавки, ви одержуєте повний спектр вітамінів і мінералів. Набір «Базове Тріо» з мільтивітамінною дієтичною добавкою NUTRILITE™ DOUBLE X™ цілий день гарантовано забезпечуватиме вашому організму цінні базові поживні речовини, тобто мікронутрієнти, макронутрієнти і фітонутрієнти. NUTRILITE DOUBLE X забезпечує вашому організму збалансоване поєднання 12 незамінних вітамінів та 10 основних мінералів. До того ж вона збагачена особливим комплексом із 22 рослин – овочів, фруктів і лікарських трав, – які не завжди легко включити у свій раціон. Якщо у перевантажений справами святковий час ви пішли на компроміс зі своїм раціоном, регулярне вживання «Базового Тріо» допоможе вам залишатися у формі.

Цінні жирні кислоти, які містить NUTRILITE Комплекс Омега-3, допоможуть заповнити будь-які прогалини, що могли залишитись у вашому раціоні: одна капсула забезпечує приблизно таку ж кількість омега-3, що й 28 г лосося, тунця або сардин. NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі містить усі 9 незамінний амінокислот, які не виробляються організмом людини, а отже, які потрібно одержувати із зовнішніх джерел. Це здорова і високоякісна альтернатива традиційним джерелам білка, таким як червоне м’ясо, сир, яйця та молоко.

Оцініть ефект додаткового вживання вітаміну C

Для того щоб створити додатковий захисний механізм від грипу і застуд у 2020 році, NUTRILITE Вітамін C плюс забезпечує повільне і стабільне вивільнення вітаміну C заради його максимального засвоєння. Цей вітамін C, одержаний із натуральних джерел, сприяє належному захисту імунної системи та допомагає захистити клітини від оксидативного стресу (окислення). До того ж, якщо вашим дітям не сподобається смак або текстура цієї добавки, вони можуть надати перевагу NUTRILITE Вітаміну C у жувальних таблетках. Ця добавка має приємний вишневий смак і прийдеться до душі вимогливим споживачам, водночас задовольняючи потребу їхнього організму у цьому вітаміні!

Якщо ви хочете дізнатись докладніше про NUTRILITE «Базове Тріо», обов’язково перегляньте це відео !

Схожа інформація

Чи харчуєтеся ви кольорово?

Здоров'я

Далі

Голлівудська зірка DOUBLE X

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію