Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Як приготувати ідеальний смузі

Здоров'я

Колись запитували себе, як овочі перетворюється на поживні страви, що смакуватимуть у будь-який час дня? Відповідь знайдено: ми детально роз’яснимо вам, як приготувати ідеальний смузі. Підказка: це легше, ніж ви думали!

Смузі спричинили справжню революцію в уявленні людей про те, як споживати фрукти і овочі. Але навколо чого стільки хайпу? Безумовно, смузі смачні і зручні у приготуванні, але якщо ви уникаєте цукру та інших підсолоджувачів, ви не лише насолоджуватиметеся цікавим смаком, а й одержуватимете багато користі для свого здоров’я – цілий рік. Тож повторимо своє запитання: як приготувати ідеальний смузі?

Хочемо поділитися з вами кількома ідеями, а щоб допомогти вам «набити руку», також запропонуємо для початку два надзвичайно смачні рецепти. Читайте далі!

1. Збільшуйте своє споживання рідини

Що: вода, молоко, рослинне молоко, кокосова вода або йогурт

Співвідношення: від 25% до 50% цих рідких інгредієнтів зроблять ваш смузі поживним і водночас тамуючим спрагу

Чому: випивати достатньо води протягом дня критично важливо для доброго самопочуття, оскільки вода, з-поміж інших речей, забезпечує організм киснем, амортизує мозок, регулює температуру тіла та змащує суглоби. Згідно з відомостями на сайті Healthline, присвяченому питанням здоров’я, пити воду з самого ранку особливо важливо, оскільки вона сприяє регідрації організму після сну, підвищує пильність та уважність і живить мозок. Смузі, що містять рідкі інгредієнти, допомагають поновити кількість рідини у вашому організмі.

Додаткова підказка: фрукти й овочі природним шляхом містять дуже багато води, що також підвищує сумарний вміст рідини у вашому смузі.

2. Цілі фрукти і нічого, крім фруктів

Що: фрукти й овочі

Співвідношення: від 50% до 75% вашого смузі має складатися зі свіжих «дарів природи»

Чому: фрукти й овочі втрачають важливі вітаміни і мінерали в процесі обробки. А отже, саме сирі інгредієнти у ваших смузі забезпечують багате розмаїття корисних речовин, особливо зелені листові овочі, багаті на мікронутрієнти. Використання цільних сирих фруктів та овочів – разом зі шкіркою, м’якоттю і навіть зернятами – також надзвичайно корисне, адже забезпечує додаткові фітохімічні сполуки і нутрієнти, такі як клітковина. Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує на важливості споживання широкого розмаїття сирих необроблених продуктів, для того щоб одержувати належну кількість основних поживних речовин.

Додаткова підказка: розфарбуйте свій раціон усіма кольорами веселки, щоб забезпечити своєму організму широкий спектр поживних речовин.

3. Додаткова поживність

Що: корисні додатки на кшталт горіхів, насіння, олій, протеїну, клітковини

Кількість: усього 1 ст.л. порошкового протеїну або клітковини достатньо, щоб внести розмаїття у свій щоденний раціон, – а дієтичні добавки ще більше полегшать вам це завдання!

Чому: корисні й поживні інгредієнти смузі, особливо протеїн і клітковина, забезпечать вам відчуття ситості на довший час. Дослідження свідчать, що пропуск сніданку асоціюється з більшою схильністю до ожиріння , а люди, які пропускають перший прийом їжі на день, мають вищий ризик розвитку метаболічного синдрому. Завдяки багатому розмаїттю поживних інгредієнтів смузі – це чудовий спосіб зарядити свій організм енергією зранку та запобігти бажанню перекусувати до наступного прийому їжі.

Додаткова підказка: порошкові дієтичні добавки NUTRILITE™ можуть додати вашим смузі поживності, при цьому не змінюючи їхнього вишуканого смаку.
NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі забезпечує вашому організму добову дозу дев’яти незамінних амінокислот із рослинних білків. NUTRILITE Порошкова клітковина – це відмінне джерело харчової клітковини рослинного походження, яка підтримує життєво важливі функції організму.

4. Час попрактикуватись

Додайте своєму дню сонячного настрою та енергії! Спробуйте ці поживні й прості у приготуванні смузі. І повертайтеся за новими рецептами!

Смузі для відновлення сил: Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Літній смузі: Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію