Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Нехай ваша краса засяє ще яскравіше

Здоров'я

Захистіть свою шкіру від оксидативного стресу на цілий день з TRUVIVITY OxiBeauty

Життя не стоїть на місці, точніше, якраз навпаки – родина, робота, соціальні зв’язки, спорт і дозвілля: коли наш день заповнений справами вщерть, а календар розписаний на місяці вперед, у цьому вирі ми витрачаємо більше енергії, ніж встигаємо накопичити. Щоранку ми прокидаємося вдосвіта, а лягаємо запізно, намагаючись надолужити невиконане за день після роботи або щойно вкладемо дітей спати.

Плюс, окрім динамічного стилю життя, той факт, що ми живемо у великих містах, означає, що нам достатньо відкрити вікно, аби вдихнути повітря, забруднене вихлопними газами, промисловими викидами та дрібним пилом. А якщо додати до цього досі спокусливу для багатьох звичку курити або споживати їжу і напої, що складаються з порожніх калорій, – несвідомо або просто тому, що це єдина доступна можливість підзарядитись енергією нашвидкуруч, – не дивно, що наслідком є тьмяний колір обличчя, постійна втома та пригнічений настрій. Але ж усі ми хочемо добре почуватись, виглядати якомога молодшими та мати здорову осяйну шкіру, одним словом, хочемо «сяяти зсередини»!

Сила рослин преміум-класу

Команда науковців TRUVIVITY від NUTRILITE™ однозначно переконана в тому, що «краса починається зсередини». Тому вони врахували усі ці чинники, розробляючи формули абсолютно нової лінії нутрікосметики для вас. Представляємо: TRUVIVITY OxiBeauty™ Дієтична добавка та TRUVIVITY OxiBeauty Концентрат напою!

Так само, як перша лінійка TRUVIVITY від NUTRILITE, TRUVIVITY OxiBeauty підтримує вашу красу зсередини за допомогою компонентів, які сприяють захисту клітин від оксидативного стресу, та завдяки бездоганній співпраці бренду засобів догляду за шкірою ARTISTRY™ та бренду дієтичних добавок NUTRILITE™. Проте сама формула OxiBeauty є наступним етапом на цьому шляху.

Дієтична добавка містить мідь і спеціальний Комплекс PhytoVibrant™, що поєднує у собі корисні властивості ягід аронії та шавлії. Концентрат напою містить високу концентрацію вітаміну E та Комплексу PhytoBeauty™ на основі ромашки й чорної смородини. Шавлія і ромашка містять природні антиоксиданти, які допомагають захистити клітини від окислення, тоді як аронія захищає їх від потенційного ушкодження вільними радикалами. Ці спеціально розроблені продукти у поєднанні зі збалансованим раціоном здатні захистити вас від потенційного ушкодження несприятливими чинниками довкілля, повсякденних стресів або шкідливих звичок, які з часом позначаються на вигляді вашої шкіри.

Високоякісні рослинні компоненти, зокрема ягоди аронії, є невід’ємною складовою ефективності формули TRUVIVITY OxiBeauty

Рослинні складники на підтримку краси

Рослини, які використовуються у складі продуктів TRUVIVITY OxiBeauty, вирощуються на фермах, що мають сертифікат екологічно чистих, – так само, як і всі рослини, що використовуються у дієтичних добавках NUTRILITE. Це означає, що весь процес вирощування і збирання цієї цінної сировини, від насінини до кінцевого продукту, ретельно контролюється, аби гарантувати дотримання суворих стандартів екологічно-чистого виробництва. Формули цих продуктів не містять жодних штучних ароматизаторів або консервантів. Це ті найвищі стандарти якості та безпеки, до яких уже звикли споживачі продукції ARTISTRY та NUTRILITE, будь то косметичні засоби або дієтичні добавки, – саме те, на що ви заслуговуєте!

Попри довгий копіткий процес виробництва цих продуктів преміум-класу, обидва формати TRUVIVITY OxiBeauty призначені для швидкого і легкого вживання буквально «на ходу». Маленький пакетик Концентрованого напою можна просто розмішати у воді, а таблетку Дієтичної добавки легко проковтнути, запиваючи будь-яким холодним напоєм, – де б ви не були. Тому їм легко знайдеться місце і у вашому насиченому графіку, і у вашій сумочці.

Посильте природне сяйво своєї шкіри, і нехай внутрішня краса осяює кожен ваш день!

Незабаром!

Вичерпні відповіді

Академія Amway підготувала три короткі відео, щоб надати вам короткі й вичерпні відповіді та підказки, з чого почати розмову про TRUVIVITY OxiBeauty з потенційними клієнтами! Ви знайдете їх на сторінці Академії Amway: Бібліотека > Здоров’я > NUTRILITE.

У відео розкрито такі теми:

  1. Навіщо потрібна нутрікосметика?

  2. Чому TRUVIVITY? У чому різниця?

  3. З чого почати розмову про TRUVIVITY від NUTRILITE?

Схожа інформація

Підвищіть рівень зволоження шкіри

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію