Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Омега-3 для всіх і кожного!

Здоров'я

Щоденне вживання жирних кислот класу омега-3 допомагає підтримувати здоровими різноманітні функції організму. Але як ви можете знати напевне, що ваш раціон включає достатню кількість цих корисних жирів? І яка різниця у дозі для дорослих і дітей?

Передусім, прояснімо кілька важливих моментів. По-перше, жирні кислоти омега-3 – це клас незамінних жирних кислот, які забезпечують життєво необхідні поживні речовини вашому організму. Говорячи більш науковою мовою, омега-3 складаються переважно з трьох незамінних жирних кислот: це ЕПК (ейкозапентаенова кислота), ДГК (докозагексаєнова кислота) та АЛК (альфа-лінолева кислота). Кожна з них відіграє важливу роль у вашому організмі, особливо для здоров’я серцево-судинної системи та нормального функціонування мозку.

По-друге, важливо зазначити, що організм людини не здатен самостійно виробляти омега-3 жирні кислоти, а тому покладається виключно на зовнішні джерела: харчові продукти або дієтичні добавки. І ось тут усе стає значно цікавіше…

Уся скумбрія, яку ви можете з’їсти!

Хоча цілком можливо одержувати достатньо омега-3 жирних кислот у рамках здорового раціону, це, однак, вимагатиме від вас чимало завчасного планування, а також споживання продуктів, які любить далеко не кожен, особливі молодші члени родини. Так рекомендується двічі на тиждень їсти різні види жирної риби, такої як лосось, скумбрія або оселедець, додаючи до цього різноманітні горіхи, насіння, овочі та олії. Це можуть бути волоські горіхи, насіння чіа, лляна олія та брюссельська капуста.

І щоб запобігти одвічній «війні за столом», або просто якщо ви не любите смаку продуктів, багатих на омега-3, бренд NUTRILITE™ пропонує вам дві чудові дієтичні добавки: NUTRILITE Комплекс Омега-3 та NUTRILITE Омега-3 для дітей.

Аналіз основних омега-3 незамінних жирних кислот та ключова відмінність між NUTRILITE Комплекс Омега-3 та NUTRILITE Омега-3 для дітей

У чому різниця між двома продуктами NUTRILITE, що містять омега-3?

Тоді як обидві дієтичні добавки NUTRILITE, які пропонують омега-3, містять поєднання ЕПК та ДГК, продукти, призначені для дорослих і дітей, відрізняються рівнем концентрації цих незамінних жирних кислот, які приносять користь різним системам організму людини. Окрім того, обидві дієтичні добавки мають у своєму складі додатковий вітамін.

NUTRILITE Комплекс Омега-3

Спеціально розроблена для задоволення потреб дорослого організму:

  1. підтримка серцево-судинної системи*;

  2. містить більше ЕПК, ніж ДГК + додатковий вітамін E;

  3. капсула з риб’ячим жиром.

Вживання однієї капсули раз на день забезпечить організму корисні жирні кислоти, яких може бракувати у вашому повсякденному раціоні.

* ЕПК та ДГК підтримують нормальну роботу серця у дорослих.

NUTRILITE Омега-3 для дітей

Спеціально розроблена для дітей:

  1. підтримка належного функціонування мозку та кісток**;

  2. містить менше ЕПК, ніж ДГК + додатковий вітамін D;

  3. смачні желейні пастилки, що не залишають рибного післясмаку.

** ДГК сприяє підтриманню належного функціонування мозку. Вітамін D необхідний для нормального росту та розвитку кісток у дітей.

Одна смачна желейна пастилка забезпечує вашим дітям цінні незамінні жирні кислоти.

Окрім того, ви можете пригадати Бджілку Бі-Бі з Найщасливішої ферми на Землі – кілька місяців тому вона ділилась великою кількістю корисної інформації про NUTRILITE Омега-3 для дітей!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію