Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Colin McCarthy

Зменште ознаки старіння шкіри зсередини

Здоров'я

Легка для вживання подвійна формула пропонує захист від оксидативного стресу на цілий день

Життя сповнене випробувань – і з плином років ми наражаємось на різноманітні обставини і ситуації, які сукупно впливають на те, як ми виглядаємо і почуваємось. Наші стосунки, особисті й професійні, ущерть заповнюють наш календар, так що нам майже не залишається часу зробити щось корисне для себе. А з досягненням тридцятиріччя наші щоденні рішення щодо способу життя, догляду за шкірою та харчування ще виразніше позначаються на зовнішньому вигляді шкіри.

Дайте відсіч вільним радикалам

Які чинники прискорюють процес старіння нашої шкіри?

  1. Стрес може впливати на нас просто зараз, адже тривожні новини призводять до викидів адреналіну, як і хвилювання, спричинені ситуаціями у професійному чи особистому житті. Зрештою, із віком життя зазвичай стає складнішим. Стрес також може наздогнати нас ретроспективно: дехто з нас чудово тримається під тиском обставин, але щойно хвилювання лишаються позаду і досягнута мета приносить полегшення, наша шкіра дає нам знати, що насправді стресу було забагато – на ній з’являються подразнення, сухі ділянки плюс кілька нових зморщок.

  2. Брак сну – іноді ми намагаємося втиснути у свій добовий графік більше справ, ніж дозволяють 24 години, і виконати все за один день, замість дати тілу такий необхідний відпочинок. Коли ми працюємо пізно вночі або прокидаємось після всього кількох годин сну, це зрештою дається взнаки у вигляді темних кіл під очима та тьмяного, землистого кольору обличчя.

  3. Забруднення повітря в приміщенні – приховані агресивні чинники у наших власних затишних оселях можуть не мати серйозного впливу у невеличких щоденних дозах, але їхній вплив із часом накопичується і позначається на вигляді і самопочутті шкіри. Такими «агресорами» є випари під час приготування їжі, залишки або випарування з побутових матеріалів, зокрема з тканин і фарб.

  4. Раціон і повсякденні звички – ті з нас, хто веде напружене ділове життя, схильні вживати забагато напоїв із кофеїном або перекусувати на ходу солодкими чи солоними снеками, щоб протриматися до вечора. Напевно, нам також бракує фізичної активності, а це призводить до накопичення токсинів, які у свою чергу роблять шкіру нездоровою на вигляд. Курці ж додають своїй шкірі кілька додаткових років.

Любіть і бережіть себе

Один простий спосіб, як протидіяти усім цим викликам і зберігати гарний вигляд своєї шкіри – це готова до вживання двофазна формула, яка захистить її зсередини. TRUVIVITY OxiBeauty™ від NUTRILITE складається з Концентрату напою та Дієтичної добавки, які потрібно вживати щодня. Подвійне рішення гарантує, що ви будете одержувати увесь необхідний захист протягом усього дня.

Уранці випийте дві таблетки Дієтичної добавки TRUVIVITY OxiBeauty, запиваючи водою, щоб на цілий день утворити захисний буфер на шляху вільних радикалів. Покладіть у сумку пакетик Концентрату напою TRUVIVITY OxiBeauty, щоб випити його протягом дня. Концентрат напою підтримає власні захисні механізми вашого організму проти оксидативного стресу. Удома, в офісі чи будь-де вам достатньо просто розчинити вміст пакетика у склянці води і повільно випити невеликими ковтками – усе просто!

© April Faidit, Jess Weal, Molly LaBeff, Austin Langlo

Народження заново

Вживання Концентрату напою та Дієтичної добавки – це чудовий спосіб повернути здорові барви своєму обличчю, аби воно засяяло зсередини. Це надасть вам упевненості і стане гарним стартом, аби запровадити у своє життя інші корисні звички. Наприклад, у наступні кілька днів спробуйте лягати спати на годину раніше – і подивіться, наскільки посвіжілими ви почуватиметесь. Включіть більше свіжих продуктів до свого раціону за допомогою простих домашніх смузі. Щогодини упродовж дня випивайте по склянці води. Чистячи зуби або розвішуючи випрану білизну, зробіть кілька вправ на розтяжку. Намагайтесь дотримуватися нових здорових звичок – і невдовзі вони стануть невід’ємною складовою вашого дня. І безумовно принесуть користь вашому зовнішньому вигляду!

Складники, що дарують сяйво

TRUVIVITY OxiBeauty Концентрат напою має приємний фруктовий смак завдяки ягодам аронії, але також включає вітамін E, який підтримує вашу шкіру у її протидії оксидативному стресу, та Комплекс PhytoBeauty™, до складу якого входять ромашка і чорна смородина.

Дієтична добавка містить ягоди аронії та шавлію – Комплекс PhytoVibrant™, який посилює здатність вашої шкіри захищати себе від ушкодження вільними радикалами. Окрім цього, мідь допомагає регулювати природну пігментацію шкіри обличчя.

Схожа інформація

Чудова й поживна

Здоров'я

Далі
© Amway

Мішель Д’Альярд роз’яснює особливості користування сироватками

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію