Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Розуміння своїх потреб у дієтичних добавках

Здоров'я

Що насправді важливо для правильного вибору дієтичних добавок? Спойлер: напевно не те, що ви думаєте.

Кальцій, вітаміни B12 , C, D, фолієва кислота, амінокислоти, жирні кислоти омега-3 – це нескінченний перелік поживних речовин, який спливає щоразу, коли мова заходить про потреби у дієтичних добавках. Але що як ми запропонуємо вам подивитись на це питання ширше, мислити не лише в категоріях вітамінів і мінералів, аби гарантувати, що те, чим ви живите свій організм, не лише підтримує ваше здоров’я за рахунок задоволення харчових потреб, а й вироблене зі складників, яким ви можете довіряти? Що як ми заохотимо вас поміркувати над тим, хто виготовив ваші дієтичні добавки?

У цій серії ми візьмемо вас із собою у віртуальну подорож від насінини – до кінцевого продукту, щоб розкрити секрети підходу бренду NUTRILITE до здоров’я і повноцінного харчування. Тут ми розглянемо, як визначити, які дієтичні добавки варто вживати, поглянувши на речі під дещо іншим кутом.

Які дієтичні добавки вживати?

© Andrew Maguire

Незалежно від способу життя, усіх нас поєднує одна спільна риса: обираючи дієтичну добавку, щоб правильно доповнити свій раціон, ми уважно вивчаємо перелік ключових вітамінів і мінералів на її етикетці. Це логічно, але ви не берете з уваги один важливий момент: дізнатись, як само було одержано той чи інший складник.

Правда полягає в тому, що перш ніж ви почнете шукати відповідні дієтичні добавки на основі рослин, щоб заповнити потенційні прогалини у своєму раціоні, вітамін D, щоб надолужити його брак узимку, влітку чи коли постійно перебуваєте у приміщеннях, вітамін C, щоб підтримати свій імунітет, або протеїн на рослинній основі, якщо дотримуєтесь вегетаріанської дієти, – вам потрібно добре замислитися над тим, як було виготовлено ці дієтичні добавки. Зрештою, не всі дієтичні добавки було зроблено однаково, і не всі компанії-виробники у цій галузі застосовують однаковий підхід. Тож, якщо ґрунтовно підходити до питання потреб вашого організму у дієтичних добавках, для початку варто дізнатись, як виглядає їхній шлях до вашого дому. Ось який шлях проходять наші продукти…

Спадщина NUTRILITE: бездоганна гармонія природи і науки

© Brian Guido, Andrew Maguire

Понад 80 років тому, задовго до того, як екологічний підхід до виробництва став трендом, перш ніж будь-хто заговорив про будь-які продукти на рослинній основі, а мультивітаміни все ще були відносною новинкою на ринку, д-р Карл Рейнборг заклав фундамент своєї революційної філософії. Живучи в Китаї, він спостерігав за людьми, чий раціон переважно складали цільні необроблені рослини, і зауважив, що їхнє здоров’я було значно кращим, ніж здоров’я тих, хто харчувався по-іншому. Це спостереження навело його на думку дослідити рослинні компоненти і розробити не лише один із перших у світі мультивітамінів , а й цілу філософію поєднання науки і природи.

З тих далеких часів NUTRILITE ніколи не сходила з цього шляху. До сьогодні наш бренд дбає про якість ґрунтів, рослин та насіння, а також використовує провідні наукові дослідження. Однак, можливо, ще більший вплив на якість нашої продукції мають люди – фермери і науковці, – які об’єднали зусилля, щоб зберегти і продовжити цю спадщину.

Я виготовив вашу дієтичну добавку

Ми живемо в часи, коли вирощувати їжу біля свого дому, або навіть десь неподалік, перестало бути звичайною справою. Проте і сьогодні важливо знати, хто вирощує, збирає, обробляє і пакує те, що потрапляє до вас на стіл, – незалежно від того, чи йдеться про продукти тваринного походження, овочі, мінеральну чи вітамінну дієтичну добавку.

І саме тому, що найкращі історії завжди основані на досвіді конкретних людей, ми хотіли б підвести вас ще на крок ближче до «лаштунків» нашого бренду, аби ви побачили, чия фізична та інтелектуальна праця лежить в основі підходу NUTRILITE. У найближчі місяці ми візьмемо вас із собою у віртуальну подорож у поля Бразилії і Мексики, де Хоакім Дюран, Херардо Гордільо і Альберто Вега піклуються про ферми, у лабораторію Аллі Клоснер, де вона проводить увесь свій час, зазираючи у тестові пробірки й прискіпливо оцінюючи все: від вмісту нутрієнтів у рослинному матеріалі до його потенційних переваг для здоров’я, на лінію контролю якості, де Семюел Кілгор ретельно стежить за дотриманням стандартів на останньому етапі шляху створення вітамінів і дієтичних добавок NUTRILITE.

У цій серії ви зануритесь у світ NUTRILITE глибше, ніж будь-коли раніше, і почуєте реальних людей, які стоять за збереженням стандартів нашого бренду. Тож наступного разу, коли ви замислитеся над тим, яку дієтичну добавку вживати, – для міцних кісток, підтримання імунної системи, одержання додаткових вітамінів або надолуження дефіциту основних поживних речовин у своєму раціоні, – ви знатимете, що можете довіряти NUTRILITE здоров’я і безпеку свою і своєї сім’ї.

Готові розпочати цю подорож? Стежте за нами!

Схожа інформація

© Getty Images

Здорові рішення для мам і малят

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Додаткове джерело

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію