Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Хороший сон дуже важливий для імунітету

Здоров'я

Сон – один із найважливіших способів зберегти здоров’я тіла й духу.

Хороший сон може забезпечити потужний приплив енергії. Але справжню користь для здоров’я сон може принести тільки в тому випадку, якщо висипатися регулярно. Повноцінний сон у сукупності з регулярними заняттями спортом і збалансованим харчуванням – важлива складова здоров’я і гарного самопочуття. Сон може допомогти організму боротися з інфекцією, не кажучи вже про його користь для роботи серця і мозку. Але коли протягом дня все йде не за планом, ввечері буває дуже складно заснути. В цьому випадку своєму сну слід приділити особливу увагу. Дозвольте надати кілька порад, які допоможуть налагодити ваш сон.

Дотримуйтеся режиму дня

Складіть режим дня, який підходить для вас, і дотримуйтеся його. Лягайте спати і вставайте завжди в один і той самий час (навіть у вихідні!). Сталість допоможе вашому організму підтримувати цикл сон-неспання. Підготувати організм до сну і розслабитися допоможуть заспокійливі процедури з догляду за шкірою, хороша книга, спокійна музика або натуральні дієтичні добавки, такі як вітамін D, мелатонін і ромашка. Вранці краще вставати відразу після пробудження. Не піддавайтеся спокусі повалятися в ліжку. Через деякий час ваш організм звикне до такого режиму і буде працювати як годинник.

Будьте активними вдень

Після обіду у всіх спостерігається спад активності, але радимо не дрімати вдень – тоді вам буде легше заснути ввечері. Регулярно виконуйте фізичні вправи, щоб підтримувати себе у формі. Тридцять хвилин спорту на день не тільки поліпшать ваш сон, але й допоможуть зміцнити здоров’я тіла й розуму.

Не впускайте стрес у своє життя

Повноцінний сон дійсно може допомогти впоратися з емоціями і зменшити занепокоєння. Допоможіть своєму розуму розслабитися за допомогою лаванди – природного антидепресанту, який чинить заспокійливу дію. Перед сном нанесіть ефірну олію лаванди на точки пульсації, включаючи внутрішню сторону зап’ястя, мочки вух і скроні. Не виходить розслабитися? Покладіть поруч із ліжком блокнот, щоб записувати в нього все думки, які заважають заснути. Перегляньте плани на наступний день. Розставте пріоритети. Спробуйте делегувати якісь справи іншим людям.

Не заходьте на кухню перед сном

Щільна вечеря, їжа перед сном, вечірній коктейль і навіть велика кількість чаю можуть вплинути на ваш сон. Зверніть увагу на те, що ви їсте і п’єте протягом декількох годин перед сном. Але не слід засипати голодними – в цьому випадку ви прокинетеся з відчуттям дискомфорту. Уникайте стимуляторів, таких як нікотин і кофеїн, які можуть заважати вам заснути. Алкоголь, хоча і викликає сонливість, може порушити ваш сон вночі.

Спробуйте заспокоїтися

Подібно до того, як ви вимикаєте світло перед сном, спробуйте відключити свій розум. Використовуйте техніки релаксації, такі як медитація, дихальні вправи, тепла ванна, душ або ванна для ніг. Щоб потішити себе, киньте у воду бомбочку для ванн – вона допоможе розслабитися і заспокоїтися.

Схожа інформація

5 способів підтримати свою імунну систему

Продукти для активного способу життя

Далі
© iStockphoto

Веселі вправи для всієї сім’ї

Продукти для активного способу життя

Далі

День спа-процедур удома

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію