Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Наростіть і підтримуйте суху м’язову масу

Здоров'я

Спортсмени-любителі, які прагнуть мати красиве підтягнуте тіло, одержать допомогу у цьому завдяки запуску нового продукту XS Amino Advantage

Наша вражаюча новинка, XSTM Amino Advantage Дієтична добавка з порошковою сумішшю незамінних амінокислот (ЕАА), забезпечить «паливо» вашому активному способу життя, аби ви могли розширити обрії свого досвіду! Ця смачна дієтична добавка забезпечує усі дев’ять незамінних амінокислот (EAA) – «будівельні цеглинки» протеїну, які ваш організм не здатен виробляти самостійно, але потребує їх для синтезу білків для нарощення або підтримання м’язової маси.

Переваги XS Amino Advantage

XS Amino Advantage Дієтична добавка з порошковою сумішшю незамінних амінокислот (ЕАА) має чисту формулу без кофеїну або інших стимуляторів, а отже, це ідеальний продукт незалежно від того, коли саме ви плануєте тренуватись: уранці, опівдні, по обіді або увечері. Насолоджуйтесь цим спортивним напоєм без цукру, глютену і лактози, та пожинайте плоди оптимального поєднання усіх дев’яти ЕАА. Дієтичну добавку XS Amino Advantage було розроблено д-ром Робертом Вольфом, одним із провідних світових експертів у галузі незамінних амінокислот та синтезу протеїну. XS™ Amino Advantage Дієтична добавка з порошковою сумішшю незамінних амінокислот (ЕАА) містить саме той склад і співвідношення усіх 9 незамінних амінокислот, які, згідно з відкриттям д-ра Вольфа, ефективно сприяють нарощенню сухої м’язової маси.

Ця формула засвоюється майже миттєво і її дуже легко перетравлювати. Кожну калорію ретельно враховано – немає жодної зайвої. Смак лісових ягід ідеально доповнює ваш активний спосіб життя і легко інтегрується у ваш наявний режим спортивного харчування з продуктами XS Sports Nutrition.

© iStockphoto

Як маXSимізувати переваги від вживання Amino Advantage

Найкраще вживати XS Amino Advantage перед сніданком, адже ранній час – найкраща пора, щоб вжити порцію цієї добавки і одразу активно розпочати свій день. Щойно вставши із ліжка, поповніть запаси незамінних амінокислот у своєму організмі після нічного постування і забезпечте своїм м’язам паливо, якого вони потребують, перш ніж вийти на пробіжку в парку або поприсідати й повіджиматись у власній вітальні. В залежності від вашої маси тіла, XS Amino Advantage слід вживати один або два рази на день. Це означає, що можна випити ще одну склянку цього спортивного напою перед, під час або після завершення тренування чи просто між прийомами їжі, що також є гарним часом, щоб поповнити запаси амінокислот у своєму організмі. Доповніть цю добавку іншими продуктами для спортивного харчування XS Sports Nutrition, наприклад, випийте XS Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс перед заняттями спортом, XS Напій з електролітами під час тренування та XS Гідролізований протеїн молочної сироватки після фізичних навантажень. І завершіть свій день порцією XS Amino Advantage Дієтичної добавки з порошковою сумішшю незамінних амінокислот (ЕАА), щоб забезпечити своїм м’язам додаткову підтримку для відновлення вночі.

Як раз до початку літа XS представляє новий освіжаючий смак Енергетичного напою XS™ Power Drink Cool Mojito. Цей напій, натхненний легендарним коктейлем, буде у продажу лише обмежений період часу, тому неодмінно замовте його, поки він наявний на складі! Він містить комплекс вітамінів B, щоб допомогти вам здолати втому і почуття виснаженості. Вражаюче прохолодне відчуття та освіжаючий смак мохіто роблять цей енергетичний напій ідеальним, щоб відзначити ним завершення будь-яких хвилюючих пригод.

Додаткові поради щодо активного способу життя

Додайте звичним тренуванням більшої гостроти відчуттів у дусі XS із цими корисними порадами нашого спеціаліста з фітнесу та спортивного нутриціолога Йогана Хаґмана.

  1. Знаходьте час на тренування принаймні два-чотири рази на тиждень, в залежності від вашої фізичної форми, будови тіла та рівня щоденної активності.

  2. Подбайте про те, щоб ваш організм повсякчас залишався достатньо зволоженим та підвищуйте споживання води під час фізичних вправ, особливо коли тренуєтеся просто неба на відкритому сонці.

  3. Дотримуйтеся здорового розмаїтого раціону із двома-трьома прийомами їжі на день, щоб забезпечити своєму організму необхідне «паливо» для всіх ваших адреналінових пригод.

  4. Намагайтесь уникати нездорових перекусів із порожніми калоріями та низьким вмістом поживних речовин, натомість включіть п’ять порцій фруктів і овочів п’яти різних кольорів у свій раціон.

  5. Спіть принаймні сім годин на день, щоб відновлювати свій рівень енергії.

Усі ці поради, звичайно, у поєднанні з новою XS Amino Advantage Дієтичною добавкою з порошковою сумішшю незамінних амінокислот (ЕАА) забезпечать вам красиве підтягнуте тіло плюс більш захопливий активний спосіб життя.

Схожа інформація

© Stcoksy

Новий рік, нові цілі

Продукти для коригування ваги

Далі
© stocksy.com

Міні-тренування і чудові результатами

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію