Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Сяйво зсередини

Здоров'я

Ваша шкіра щодня зазнає впливу зовнішніх і внутрішніх чинників, які можуть визначати її стан або зовнішній вигляд. Дізнайтеся, як краще її підтримувати за допомогою NUTRILITE™.

Ви можете вирушити на прогулянку, виконувати щоденну роботу або відпочивати вдома. Утім ваша шкіра постійно зазнає впливу УФ-випромінювання, сухого повітря та забруднювачів. Упоратися з цим можна за допомогою належного догляду за шкірою, але потрібно також врахувати дещо інше. Швидкий темп сучасного життя та постійне напруження можуть призвести до розбалансування організму. Робота та родинне життя можуть постійно тримати в напрузі; вам може бракувати сну або важко дотримуватися здорового харчування. Комбінація цих чинників стає каталізатором оксидативного стресу та прискорити процес старіння.

Завдяки рішенню TRUVIVITY™ OxiBeauty™ від NUTRILITE ви зможете вирішувати всі ці проблеми, а ваша шкіра виглядатиме осяйною. Ця комплексна система містить напій і дієтичну добавку, які допомагають захищати вашу шкіру зсередини. За умови щоденного вживання ця спеціальна комбінація забезпечує отримання всіх потрібних поживних речовин на цілий день, тож ви зможете відчувати власну красу зсередини.

Як TRUVIVITY OxiBeauty впливає на шкіру?

Шкіра складається з двох основних шарів: дерми, першого шару, та епідермісу, верхнього шару, який зазнає найбільшого впливу. Перший шар – це той, де народжуються клітини. Він має прямий контакт із кровоносними судинами, із яких до нових клітин шкіри потрапляють антиоксиданти та інші поживні речовини. Якщо доглядати за клітинами шкіри там, де вони створені, то вони стають здоровішими з часом, а коли потрапляють назовні, то краще підготовлені для догляду за зовнішніми шарами шкіри. Важливо знати, що стан вашої шкіри є відбитком здоров’я вашого організму. Споживаючи двокомпонентну систему TRUVIVITY OxiBeauty, ви дбаєте не тільки про шкіру, а й про своє внутрішнє “я” та свій імунітет, зсередини та ззовні.

Перегляньте це відео , у якому Дона Вензон (Dawna Venzon), провідний науковий співробітник NUTRILITE, пояснює, як оксидативний стрес впливає на вашу шкіру.

Що таке TRUVIVITY OxiBeauty?

© Amway

TRUVIVITY™ OxiBeauty™ – це дієтична добавка, яка містить складники, отримані з природних джерел. Поєднуючи напій і дієтичну добавку, що мають складники рослинного походження, зі збалансованим раціоном і здоровим способом життя, ви захистите себе від оксидативного стресу та випромінюватимете здоров’я. Пам’ятайте, краса – це гармонія.

А тепер докладніше розгляньмо деякі складники системи TRUVIVITY OxiBeauty та їх переваги.

Дієтична добавка TRUVIVITY OxiBeauty містить мідь, а також Комплекс PhytoVibrant™ на основі ягід аронії та шавлії. Напій TRUVIVITY OxiBeauty містить вітамін E та Комплекс PhytoBeauty™ на основі ромашки та чорної смородини.

© Amway

Стан вашої шкіри є відбитком здоров’я вашого організму. Подбайте про своє внутрішнє “я” за допомогою TRUVIVITY™ від NUTRILITE OxiBeauty™.

Роль цих складників:

  1. Мідь допомагає захищати клітини від оксидативного стресу, а також забезпечує належну пігментацію шкіри та роботу імунної системи.

  2. Аронія допомагає захистити клітини від ушкодження вільними радикалами внаслідок оксидативного стресу.

  3. Шавлія містить натуральні антиоксиданти, які також допомагають захистити клітини та тканини від окислення.

  4. Вітамін Е сприяє захисту клітин від оксидативного стресу.

  5. Ромашка містить натуральні антиоксиданти, які допомагають захистити клітини та тканини від окислення. Вона допомагає розслабитися, а також покращує сон і психічний стан.

До того ж, три з чотирьох рослин, які входять до складу OxiBeauty (ягоди аронії, ромашка та смородина) вирощуються на європейських фермах-партнерах, які мають сертифікат NutriCert™. Щоб пройти програму сертифікації NutriCert, ферма має відповідати стандартам, бути екологічною та соціально відповідальною. Шавлія надходить з ферми Nutrilite у Мексиці, яка дотримується методик екологічного землеробства. NUTRILITE завжди прагне забезпечити оптимальні середовища для своїх рослин, щоб досягти їх максимального потенціалу та постачати високоякісні складники продуктів NUTRILITE.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію