Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Pam Whinery, Brian Guido

Знайомтеся з фермером NUTRILITE

Здоров'я

Хоакін Дюран, управляючий ферми NUTRILITE у муніципалітеті Убажара, штат Сеара, в Бразилії, пояснює важливість якісного насіння, екологічно чистого землеробства і те, як усе це пов’язане з вашими NUTRILITE™ дієтичними добавками.

Коли сонце сходить над плантаціями ферми в Убажарі, його промені надають хмарам запаморочливих відтінків багряного і золотого. Хоакін Дюран прогулюється між рядами дерев, вдихаючи вранішнє повітря та насолоджуючись неймовірною красою довкола. Цієї вранішньої пори він – маленька точка на 1200 гектарах угідь бразильської ферми Убажари. Розташована на 15 градусах на південь від екватору, у країні, відомій своїм щедрим тропічним кліматом та ґрунтами, багатими на поживні речовини, ця ферма є ідеальним місцем для вирощування вишень ацероли, – тут їх налічується 138 тисяч дерев, – а також кресу водяного, череди та екліпти білої.

© Amway

Хоча ви, можливо, не часто замислюєтесь про роль насіння, Хоакін Дюран думає про нього щодня. Ця тема близька його серцю: «Захист довкілля і водночас запровадження новаторських методів землеробства – це моє покликання, моя пристрасть». Але ця робота вимагає відданості, терпіння та гнучкості: коли погода вередує, рослини починають хворіти, особливо у неминучі періоди посухи. Стикаючись з проблемами, Хоакіну Дюрану доводиться застосовувати свій аналітичний розум та креативний підхід, аби швидко й ефективно вирішувати їх мірою виникнення.

Однак, коли все іде як годиться, пан Дюран вміє бути вдячним і насолоджуватися кожним моментом. «Найулюбленіша складова моєї роботи – це прогулюватися плантаціями і спостерігати за збором урожаю. Я одержую виняткову силу, налаштовуючи або відновлюючи свій зв’язок із природою. Робота на відкритому повітрі підвищує чутливість мого сприйняття та підживлює одвічне зачудування природою. Завдяки цьому я почуваюсь уповні живим», – каже він. Коли слухаєш пана Дюрана, легко зрозуміти, чому значну частину свого дня він думає про насіння і пропонує ще одну, цілковито нову підставу цінувати ваші вітаміни і дієтичні добавки.

Засівання

Хоакін Дюран і його команда висівають незліченну кількість насіння на рік. І це не перше-ліпше насіння – воно має бути добре перевіреним і відповідати високим стандартам. Чому? Пан Дюран пояснює, що хоча більшість насінин дуже дрібні, вони суттєво впливають на якість складників майбутніх вітамінів і дієтичних добавок NUTRILITE. Тому, аби гарантувати високу якість насіння, тестування є невід’ємною складовою засівання. «Ми тестуємо насіння на чистоту, органічність та пророщуваність. Ми також відбираємо насіння тих врожаїв, які вже засвідчили високий вміст фітонутрієнтів, а також ті види, які найкраще пристосовані до місцевих умов», – пояснює він.

Окрім забезпечення натуральної сировини для таких дієтичних добавок NUTRILITE, як Вітамін C плюс, DOUBLE X та NUTRILITE Концентровані фрукти і овочі, насіння з бразильської ферми в Убажарі використовується в інших продуктах Amway на рослинній основі, також багатих на антиоксиданти, вітаміни і мінерали. Серед таких рослин – череда та екліпта біла, які використовуються у складі засобів догляду за волоссям SATINIQUE, а також вишні ацерола у складі ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Засобу для обличчя з вітаміном C і гіалуроновою кислотою.

© Amway

Звичайний робочий день

Хоча у пана Дюрана кожен робочий день незвичайний, незмінною складовою залишається командна робота. Щодня Хоакін Дюран присвячує час тому, щоб обговорити зі своєю командою питання безпеки, якість врожаю або організацію та вартість постачання. Додайте до цього нескінченну кількість зусиль, яких він докладає до забезпечення якості майбутнього врожаю. «Ми тестуємо всю воду для поливу на патогени, і всі наші системи водопостачання мають відповідну документацію», – каже він. Це не тому, що патогени поширені, а швидше запобіжний захід, який підкріплює загальне прагнення забезпечувати найкращий можливий врожай. Урожай, який зрештою забезпечить потрібні активні складники, антиоксиданти, вітаміни, мінерали і поживні речовини, які доповнять ваш раціон і сприятимуть повноцінному якісному харчуванню.

Важливе не лише насіння

Хоча якість насіння життєво важлива, Хоакін Дюран підтверджує, що це не єдиний спосіб вирощувати цілющі рослини. Так вишні ацерола вирощують не з насіння, а із саджанців. «Ми використовуємо пагінці, зрізані вручну зі здорових рослин, щоб одержати нові здорові дерева», – пояснює він. Щойно саджанець посаджено в землю, пан Дюран і його команда мають подбати про зміцнення кореневої системи, щоб виростити здорове родюче дерево. «Таким чином, – каже він, – ми зможемо збирати вишні з високим вмістом вітаміну C, а здорові дерева приноситимуть рясний врожай 12 років поспіль».

Важка робота пана Дюрана і його команди розпочинає шлях «від насінини – до кінцевого продукту», шлях, який зрештою дає вам можливість надолужити потенційний брак вітамінів і ключових поживних речовин у своєму раціоні та одержати багато користі для здоров’я. Стежте за нами, щоб побачити чергову статтю у серії матеріалів, які перенесуть нас із бразильських плантацій на поля Мексики.

Схожа інформація

Подивимось ширше на задоволення базових потреб у дієтичних добавках

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію