Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Amway

Екологічне землеробство NUTRILITE

Здоров'я

Знайомтеся, це – Херардо Гордільйо, керуючий фермою NUTRILITE у Мексиці. Він багато знає про землеробство, довкілля та екологічне сільське господарство, а також про те, як отримують дієтичні добавки NUTRILITE.

З живими лелітками в очах, неперевершеною харизмою та дотепністю, Херардо має всі якості чудового лідера, зразка для різних людей з усіх прошарків суспільства. Дорогою на зустріч із командою фермерів на ранчо NUTRILITE Ель-Петакаль у Мексиці, він разом із дітлахами встигає зробити кілька ударів по футбольному м’ячу, а всіх зустрічних вітає дружнім змахом руки.

Gerardo with his NUTRILITE sustainable farming team © Amway

Херардо в оточенні своєї команди фермерів

Іншими словами, Херардо знає, як підтримувати командний дух, мотивувати людей та інвестувати в землеробство та екологічність. Свої таланти він розкриває в керуванні чудовою групою фермерів, які є його спільнотою та розділяють його пристрасть до землеробства, самодостатності та збереження довкілля .

Ферма NUTRILITE Ель-Петакаль у Мексиці

Площа цього мексиканського ранчо, розташованого в південно-західному штаті Халіско, сягає 643 гектарів. Розташоване в невеличкій долині подалі від великих міст, ця ферма є зразком екологічного господарства, а вологий субтропічний клімат із сухою й м’якою зимою та теплим дощовим літом чудово підходить для вирощування рослин, багатих на поживні речовини, для продуктів NUTRILITE . Крім цього, на ранчо Ель-Петакаль є вражаюча ферма червоних дощових хробаків. Завдяки цій агрономічній методиці фермери щорічно отримують понад 260 000 літрів рідкого компосту, який використовується для удобрення полів.

Sustainable agricultural methods include worm farming © Amway

Зараз Херардо та його команда пишаються своїм підходом до землеробства та рослинництва, проте їм знадобився деякий час, щоб усвідомити, навіщо потрібне екологічне сільське господарство. “На момент нашого прибуття тут не було нічого”, – каже Херардо. – “Це була виснажена територія, що зазнала несприятливого впливу довкілля та майже не мала перспектив. Однак, ми провели воду, розпочали отримувати врожаї та запропонували місцевим мешканцям постійну роботу”. Минуло кілька років важкої праці, і сьогодні за допомогою таких працівників, як Херардо, NUTRILITE пропонує роботу та джерела для існування сотням місцевих родин, водночас створюючи сільські оазиси, де виробляються тисячі метричних тон продукції, багатої на поживні речовини. “Це місце, де зростають родини, ростуть діти та збільшується цінність спільноти” – відзначає Херардо. – “Тепер, коли люди переконалися, що зростатимуть разом із компанією, я вважаю, що ми змінили ціле покоління”.

The NUTRILITE Mexico farming team © Amway

Як підтримується екологічність сільського господарства на ранчо Ель-Петакаль?

Херардо та його команда фермерів NUTRILITE усіма силами уникають неекологічних методик ведення господарства. “Неекологічне землеробство не пройде перевірку часом, а якщо воно примусово домінуватиме, то вартуватиме дуже багато в усіх сенсах: екологічному, фінансовому та соціальному”, – каже Херардо. Із цієї причини на фермі Ель-Петакаль упроваджують дрібні екологічні агротехнічні заходи, які втім можуть мати значний ефект. Одним із прикладів є ферма хробаків. За словами Херардо, ця ферма була створена кілька років тому лише з 12 коконів із його особистої власності. Проте тепер вона налічує понад 5000 кг червоних хробаків. Ці хробаки чудово доповнюють сільське господарство Ель-Петакаль. У належних умовах хробаки можуть жити понад 15 років і постійно відкладати яйця.

Sustainable farmers at work © Amway

Херардо із піднесенням пояснює: “Компост, тобто екскременти хробаків, – одна з найкращих природних поживних речовин, яку можна використовувати для вирощування врожаїв”. На фермі Ель-Петакаль працівники NUTRILITE використовують природне добриво для живлення висаджених рослин, а також як наповнювач лотків, у яких пророщують насіння, перш ніж саджати його. Херардо відзначає: “Підготовка та раціональне використання ґрунту – запорука нашої відданості екологічному землеробству”.

Що передбачає робота Херардо

Виробляти складники для продуктів NUTRILITE у глобальному масштабі – це не просто зрошувати землю та вирощувати врожаї. Для Херардо це означає знання принципів організації землеустрою та методик екологічного сільського господарства, а також контроль їх дотримання командою фермерів, від підтримання належного стану поживних ґрунтів, на яких рясно зростатимуть насіння та рослини, до застосування культурообігу, вирощування захисних насаджень та впровадження інших методик землеробства. “Щоразу коли наш працівник відбирає насіння, ґрунт або збирає врожай, ми робимо перевірку якості” – відзначає Херардо.

Також Херардо відповідає за належний відбір, сівбу та догляд за насінням (усе за методиками екологічного землеробства), щоб вирощена рослина, фрукт або екстракт відповідали найвищим стандартам та були сповнені вітамінів фітонутрієнтів і мінералів. “Екологічне землеробство означає живлення та догляд за ґрунтом задля отримання чудових поживних речовин і здорових урожаїв”, – відзначає Херардо.

Щоб дізнатися більше про NUTRILITE, натисніть тут.

Sustainable farmers © Amway

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію