Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Підтримайте свій імунітет цієї зими

Здоров'я

Що вам потрібно знати, щоб підтримати свою імунну систему та залишатись оптимістичними і сповненими енергії до весни

Магія цієї пори року практично відчувається в повітрі, коли літо поступається місцем осені. Листя опадає з дерев, температура падає, а повітря стає по-свіжому хрустким і кришталево-прозорим... А з приходом осені можливість загорнутись у зручну піжаму і плед та провести затишний вечір удома звучить особливо привабливо. Однак, як би ми не любили ці сповнені домашнього комфорту години, не можна заперечувати той факт, що взимку коротший світловий день може позначитись як на психічному, так і на фізичному здоров’ї. Тому плануйте наперед і запровадьте корисні звички, зокрема прийом дієтичних добавок, які підтримають ваш імунітет, коли той найбільше потрібний. Ось що варто знати...

Частіше виходьте на двір

Легше відмовитися виходити на вулицю у прохолодну пору року, але перебування на відкритому повітрі, навіть упродовж короткого періоду часу, має доведені переваги. Наприклад, дослідження свідчать, що це покращує настрій і підвищує енергію, а також допомагає нашій імунній системі підтримувати загальне фізичне здоров’я. Дослідження1, опубліковане в журналі “Environmental Health and Preventive Medicine” (Гігієна довкілля та профілактична медицина), показало, що перебування просто неба, особливо на природі, має позитивний вплив на здоров’я. Зокрема науковці виявили, що під час і одразу після перебування на відкритому повітрі, організм людини виробляє більше особливих клітин, які атакують шкідливі, уражені вірусами клітини. Але і це ще не все – дослідники з’ясували, що час, проведений поза «чотирма стінами», допомагає знизити тривожність і депресію, і навіть покращує короткострокову пам’ять2. Тож чому б не вдягнутися потепліше, вийти на вулицю і пройтися швидким кроком під час обідньої перерви?

© iStockphoto

Вживайте «сонячний вітамін»

Подбайте про те, щоб одержувати належну кількість вітаміну D, особливо у зимові місяці – і передусім, якщо ви живете у Північній півкулі. Це має вирішальне значення з багатьох причин. Зокрема, вітамін D сприяє збереженню міцних кісток та підтримує належне функціонування імунної системи. На жаль, 40,4% населення Європи, незалежно від віку, раси та широти проживання, страждає від дефіциту вітаміну D3. До симптомів, які свідчать про можливий дефіцит цього вітаміну у вас, належать втомлюваність, болі у м’язах та поганий настрій.

Ваша шкіра переважно синтезує вітамін D, коли контактує з УФ-променями: отже, на відміну від решти нутрієнтів, вашу щоденну норму вітаміну D нелегко одержати за рахунок самого лише раціону. На щастя, усього одна таблетка NUTRILITE Вітаміну D на день забезпечує добову дозу цього «сонячного вітаміну». Одержаний із натуральних джерел, NUTRILITE Вітамін D сприяє правильному функціонуванню вашої імунної системи та підтримує нормальну роботу м’язів.

Підтримайте свій імунітет

У темну пору року ваша імунна система потребує усієї можливої підтримки. Розмаїтий раціон, який включає різнокольорові фрукти та овочі, а також нежирне м’ясо, рибу і молочні продукти, здатен підтримати ваш імунітет. Але доповнення вашого харчування першокласними дієтичними добавками забезпечить додаткову користь.

Вітамін C і кілька вітамінів групи B добре відомі своєю властивістю підтримувати імунну систему. І на щастя, NUTRILITE має ідеальні продукти, щоб допомогти вам цієї зими. Придивімось уважніше…

  1. NUTRILITE Вітамін С плюс – як антиоксидант вітамін С у його складі відіграє важливу роль у нормальному функціонуванні імунної системи, водночас сприяючи формуванню колагену у шкірі. Завдяки спеціальній формулі вітамін С із цього продукту вивільняється повільно, що сприяє його максимальному засвоєнню.

  2. NUTRILITE Вітамін B Плюс – цей продукт-чемпіон забезпечує 100% РДНС (рекомендованої добової норми споживання) усіх восьми незамінних вітамінів групи B. Технологія подвійної дії від NUTRILITE забезпечує оптимальне вивільнення поживних властивостей кожного вітаміну групи B. Перевагою для вас є пролонговане вивільнення, завдяки якому ви отримуєте енергію шести вітамінів групи B протягом усього дня.

1 “Environmental Health and Preventive Medicine”, наукова стаття, «Вплив занурення у лісове середовище на функціонування імунної системи людини»
2 Наукова стаття,
«Взаємодія з природою покращує когнітивні функції та впливає на людей із депресією»
3 Наукова стаття,
«Дефіцит вітаміну D в Європі: це пандемія?”

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію