Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
young woman eating salad nutricosmetics © Colin McCarthy

TRUVIVITY: у чому різниця?

Здоров'я

Якщо ви не певні, як максимально використати переваги нутрікосметики з TRUVIVITY та TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE, ми готові допомогти.

Ідея нутрікосметики проста: справжня краса починається глибоко під поверхнею шкіри. І хоча засоби догляду за шкірою та інші продукти для краси чудові і пропонують неймовірні рішення, як задовольняти індивідуальні потреби вашої шкіри та допомагати їй сяяти , не можна нехтувати тим, що відбувається всередині. Зрештою, багато важливих процесів розвитку і формування клітин відбуваються під поверхнею шкіри.

Бренд TRUVIVITY від NUTRILITE свідомий цього і пропонує спосіб підтримати функціонування та структуру вашої шкіри зсередини за допомогою двох чудових лінійок: TRUVIVITY від NUTRILITE та TRUVIVITY OxiBeauty™ від NUTRILITE. Ці вражаючі продукти поєднують у собі фахові знання науковців ARTISTRY™ та NUTRILITE™, щоб допомогти підживити вашу шкіру та захистити її від оксидативного стресу. Тож якщо ви готові дати своїй внутрішній красі засяяти, ось як вирішити, які продукти TRUVIVITY вам обрати – і коли, – щоб одержати найкращий результат.

Розгляньмо продукти уважніше

Бренд TRUVIVITY від NUTRILITE складається з двох лінійок, кожна з яких має своє призначення. TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» та Дієтична добавка «Краса зсередини» у м’ятно-зелених упаковках зосереджені на живленні та захисті шкіри протягом усього дня. Натомість TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Концентрат напою та Дієтична добавка у бузкових упаковках пропонують захист від ушкодження внаслідок оксидативного стресу. Розгляньмо детальніше кожну з них:

TRUVIVITY від NUTRILITE комплексне рішення для краси у м’ятно-зеленій упаковці:

Хочете забезпечити своїй шкірі додаткове живлення? Ця лінійка зосереджена на тому, аби ваша краса сяяла зсередини. Ці продукти не лише допомагають підвищити рівень зволоженості шкіри, а й зміцнюють її природні механізми утримання вологи, забезпечуючи шкірі цінні вітаміни і мінерали. Або, якщо говорити конкретніше:

  1. TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Краса зсередини» містить вітамін A, вітамін C і цинк, які покращують самопочуття і вигляд вашої шкіри, захищаючи клітини від оксидативного стресу та сприяючи нормальному функціонуванню шкіри. Окрім цього, важливо вживати цю дієтичну добавку безпосередньо перед відходом до сну, адже вона постачає поживні речовини, які нейтралізують наслідки оксидативного стресу у ході відновлювального циклу під час сну.

  2. TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» не лише має приємний смак грейпфрута, а й містить високу концентрацію вітаміну C, одержаного з екстракту вишні ацероли, вирощеної на фермах NUTRILITE. Вона також містить цинк, який сприяє підтриманню нормального стану шкіри. Вітамін C сприяє нормальному формуванню колагену заради належного функціонування шкіри, а також допомагає зменшити втому і почуття виснаженості.

Порада: поки продукти TRUVIVITY живлять вашу шкіру зсередини, засоби лінійки ARTISTRY HYDRA-V допоможуть підживити її ззовні.

TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE комплексне рішення для краси у бузковій упаковці:

Хочете захистити свою шкіру та уповільнити появу видимих ознак її старіння? Ця лінійка зосереджена на підтримці вашої шкіри у протидії оксидативному стресу. Брак сну, забруднене повітря в приміщенні (і на вулиці), стрес, а також нездорове харчування та погані звички здатні прискорити процес старіння шкіри. Інгредієнти цієї двофазної формули допомагають дати відсіч вільним радикалам та нейтралізувати оксидативний стрес, аби ваша шкіра сяяла зсередини. Або, якщо говорити конкретніше:

  1. TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Дієтична добавка містить мідь, що сприяє захисту клітин від оксидативного стресу, а також екстракти шавлії та ягід аронії.

  2. TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Концентрат напою містить високу концентрацію вітаміну E та Комплекс PhytoBeauty на основі ромашки та чорної смородини. Вітамін E сприяє захисту клітин від оксидативного стресу заради шкіри, що випромінює здоров’я, водночас забезпечуючи цілодобову підтримку у протидії вільним радикалам, – особливо якщо ви вживали TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Концентрат напою протягом дня.

Порада: доповніть комплексне рішення для краси TRUVIVITY OxiBeauty процедурою догляду за шкірою з використанням засобів лінійки ARTISTRY YOUTH XTEND.

Як бачите, кожна лінійка і кожен продукт пропонує однозначні переваги для вашої шкіри. Однак, якщо ви насправді хочете, аби ваша внутрішня краса осяювала кожен ваш день, вживайте усі чотири продукти… у правильному поєднанні.

Коли (і як) вживати продукти TRUVIVITY та TRUVIVITY OxiBeauty

Розгляньмо детальніше, коли вам варто вживати ці продукти заради оптимальних результатів!

  1. Ранок – почніть свій день з TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтичної добавки «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» та TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Дієтичної добавки. Чому? Якщо вживати це поєднання вранці – до вашого вранішнього заняття йогою або під час сніданку з родиною, – це забезпечить освіжаючий заряд поживних речовин, який зсередини допоможе вам і виглядати, і почуватися просто чудово.

  2. Обідня пора – навіть якщо часу у вас лише на короткий перекус, неодмінно включіть TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Концентрат напою у свої плани. Цю порошкову формулу з порційного пакетика-стіка можна легко і швидко розмішати у склянці води. Насолодіться цим напоєм до або після ланчу!

  3. Вечір – спеціальна TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Краса зсередини» стане для вас чудовим компаньйоном. Насправді вона була спеціально розроблена з тим, щоб її вживали перед сном, адже вона підсилює корисний ефект від природного відновлювального циклу вашого організму під час сну, аби ваша шкіра була як слід підживлена зсередини. Неодмінно приймайте по дві таблетки щовечора, аби живити і відновлювати свою променисту шкіру.

© iStockphoto

І нарешті, що не менш важливо!

Замість купувати ці продукти поодинці, ви можете придбати їх у складі двох наборів: TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» плюс Дієтична добавка «Краса зсередини» та TRUVIVITY OxiBeauty від NUTRILITE Концентрат напою плюс Дієтична добавка.

І пам’ятайте: для того щоб шкіра повсякчас виглядала красивою, сповненою життєвої енергії та осяйною, важливо дотримуватися здорового раціону й виконувати помірні фізичні вправи. Коли ви поєднаєте ці корисні для здоров’я звички із вживанням продуктів TRUVIVITY від NUTRILITE, ваша внутрішня краса осяюватиме кожен ваш день!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію