Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Brian Guido, Andrew Maguire

Секрет формули NUTRILITE

Здоров'я

Що насправді означають слова «дієтична добавка»? Нутриціолог NUTRILITE Аллі Клоснер запрошує нас у свою лабораторію, щоб обговорити всі аспекти, пов’язані з розробкою формул, та розкриває секрет, як виготовляються ваші улюблені дієтичні добавки, що збагачують ваш раціон.

Ви колись розглядали дієтичну добавку або таблетку вітаміну A і задавались питанням, скільки років досліджень, книг та експериментів знадобилось, аби це стало можливим? І скільки людей взяли участь у тому, щоб допомогти вам заповнити потенційні прогалини у своєму раціоні? Напевно, ні.

Напевно, ви рідко замислюєтесь над тим, яким чином формула вашого мультивітаміну або вітаміну D з’явилась на світ. А ось Аллі Клоснер, молекулярний біолог і нутриціолог NUTRILITE, живе цими думками день і ніч.

A scientist testing dietary supplements

Нутриціолог NUTRILITE Аллі Клоснер тестує дієтичну добавку

Наукові дослідження, пов’язані зі створенням дієтичних добавок, як правило, розпочинаються, коли харчову сировину зібрано на фермах NUTRILITE , де ґрунт багатий на мінерали та поживні речовини. Щойно відібрано ці спеціальним чином вирощені рослинні компоненти, такі як вишня ацерола, що входить до складу NUTRILITE Вітамін C плюс, деякі з них надсилаються до лабораторій NUTRILITE, щоб наші науковці могли створити нові добавки або удосконалити ваші улюблені продукти. У цій статті із серії «від насінини до кінцевого продукту» , Аллі Клоснер запрошує вас у свій світ та пояснює своє розуміння того, що таке «дієтична добавка».

Дієтичні добавки очима професійного науковця

У словнику ви знайдете таке визначення дієтичних добавок: це «препарат, покликаний забезпечити поживну речовину, якої бракує у раціоні». Аллі Клоснер же розуміє цей вид продуктів значно ширше. Як і понад 200 науковців-дослідників NUTRILITE, вона розглядає дієтичні добавки як захопливу головоломку, над розгадкою якої усі вони невпинно працюють, аби допомогти людям уникнути будь-якого дефіциту поживних речовин.

Fresh food ingredients being analysed

Свіжі харчові інгредієнти у чашці Петрі, готові до аналізу на поживний склад

Хоча засновник NUTRILITE, д-р Карл Рейнборг, помітив зв’язок між рослинною їжею та перевагами для здоров’я людини уже понад 80 років тому, дієтичні добавки і досі ставлять перед науковцями чимало запитань, на які ще немає відповідей. За словами пані Клоснер, дослідницька робота і розробка дієтичних добавок стрімко змінюються. «Нам добре відомо, що гарне самопочуття залежить не лише від спадковості (наших генів), а й від нашої поведінки (харчування та фізичної активності). Мірою розвитку наукових досліджень ми поглиблюємо наше розуміння механізмів, які пояснюють, чому рослини та їхні компоненти є обов’язковими для оптимального здоров’я. Такі «прозріння» дозволяють нам краще розуміти, як створювати високоефективні продукти», – пояснює вона.

«Працювати над розробкою дієтичних добавок надзвичайно захопливо, адже ми постійно відкриваємо щось нове для себе».
– Аллі Клоснер

Що насправді включає дослідження дієтичних добавок

Вітаміни і дієтичні добавки NUTRILITE розробляються у кількох різних середовищах. «Тестування рослинних концентратів або аналіз потенційних нових інгредієнтів виконуються у лабораторній тиші, на стільниці серед пробірок і мензурок», – розповідає Аллі. «Оскільки ми працюємо з рослинними інгредієнтами і фітонутрієнтами, матеріали у скляних ємностях, як правило, мають яскраві кольори (зокрема тут багато відтінків зеленого!)». Натомість дехто з її колег, хто випробовує, скажімо, різні способи пресування таблеток або дієтичних добавок, працюють із гучним обладнанням.

Nutrient-rich ingredients are used in several NUTRILITE dietary supplements

Багаті на поживні речовини матеріали регулярно випробовуються у лабораторіях NUTRILITE

Повсякденна робота пані Клоснер із дієтичними добавками передбачає багато часу, проведеного перед екраном комп’ютера. Однак це не менш цікаво, ніж експериментування над вашими улюбленими таблетками вітаміну C. Це лише означає, що їй також потрібно штудіювати галузеву літературу й аналізувати оприлюднені результати наукових досліджень. «Мені подобається казати, що альтернативний опис моїх посадових обов’язків звучить як «професійний читач», – посміхається вона. – Адже важливо бути в курсі останніх наукових відкриттів по всьому світу».

Невдача є невід’ємною складовою робочого процесу

Scientist testing a dietary supplement

Аллі Клоснер тестує нову дієтичну добавку

Щоб створити ефективну дієтичну добавку або вітамінну формулу NUTRILITE, потрібен час. Аллі каже: «Процес наукового пошуку неодмінно включає невдачі, їхній аналіз та повторні спроби уже з іншим підходом». Наприклад, розробляючи NUTRILITE Вітамін B Плюс (подвійної дії) , Аллі та її команда знали, що хочуть розробити технологію контрольованого вивільнення для ефективного засвоєння вітамінів групи B організмом. Однак, оскільки два з восьми вітамінів групи B не підходили для цього, команді довелось створити новий формат вивільнення. Аллі пояснює: «Ми ніколи раніше такого не робили. Це виглядало як нескінченна послідовність спроб і помилок і забрало кілька років досліджень. Ми тестували різні технології складання формули і методи обробки». І хоча це вимагало довгої копіткої праці, Аллі та її команда змогли визначити правильну формулу – ту саму, яка приносить вам користь щодня. Це відкриття також зробило NUTRILITE першим серед провідних світових брендів вітамінів, хто запропонував B-комплекс вітамінних добавок із технологією подвійної дії.* Вражаюче досягнення!

Дещо більше, ніж просто дослідження дієтичних добавок

Хоча пані Клоснер надзвичайно захоплена науковими дослідженнями, вона визнає, що найцікавіша складова її роботи – це зустріч із НПА. «Це така розрада – зустрічатися з людьми, які споживають наші вітаміни та дієтичні добавки. Вони присвячують час і зусилля тому, щоб дізнатись якомога більше про здорове харчування та наукову основу наших розробок. Це надихає!» – каже вона. Можливість співпрацювати з НПА завжди забезпечує їй свіжий погляд на наукову діяльність і те, як дієтичні добавки можуть заповнити потенційні харчові прогалини та підтримати повноцінний здоровий раціон, аби уникнути дефіциту цінних поживних речовин.

* Euromonitor International Limited. Це твердження ґрунтується на дослідженні Euromonitor та методології, розробленій для Amway Corporation. Дослідження проводилися у травні 2016 р. та у період з жовтня по листопад 2016 р. Euromonitor дослідив обсяги продажу 10 провідних світових брендів вітамінів і дієтичних добавок у роздрібному вартісному вираженні за даними 2015 р.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію