Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Підтримайте свій зір

Здоров'я

Не дайте зайвому часу перед екраном зіпсувати ваш зір – завдяки цим корисним порадам!

З моменту, коли ми прокидаємося вранці і сонячне світло вперше проникає крізь наші повіки, наші очі служать нам вікном у світ. Вони дозволяють нам бачити усе навколо: від синього неба до обличчя коханих людей. Але наші очі також опиняються на передовій, коли ми подовгу сидимо перед екраном, гуляємо на вулиці, де повітря забруднене, перебуваємо на сонці або у приміщеннях із працюючим кондиціонером. Одним словом, наші очі щодня наражаються на численні джерела подразнення. А коли на вулиці холодає, дні стають коротшими і ми проводимо дедалі більше часу перед екранами комп’ютерів і телевізорів, захист наших очей стає важливішим, ніж будь-коли.

Із запровадженням карантинних обмежень, пов’язаних із COVID-19, мільйони людей по всьому світу змушені проводити більшість часу вдома, що часто-густо означає ще більше «екранного часу». Насправді дослідження за участю 4108 осіб із дев’яти країн Європи показало, що за період коронавірусної пандемії екранний час європейців збільшився в середньому на 65%1. Ґаджети, такі як комп’ютери, планшети і смартфони, випромінюють блакитне світло, яке з часом може бути шкідливим для чутливої сітківки наших очей.

Поради, як оптимізувати свій екранний час

Неминуча реальність нашої цифрової доби полягає в тому, що неможливо повністю виключити екранний час з нашого повсякденного життя: як дорослих, так і дітей. Однак ми можемо застосувати здорові стратегії мінімізації впливу численних екранів. Щоб допомогти вам не лише обмежити чи покращити якість свого екранного часу, а й зміцнити загальне здоров’я очей, ми розробили низку корисних порад і підказок:

  1. Видання «Vision Direct UK» рекомендує правило «20-20-20». Це означає, що кожні 20 хвилин потрібно на 20 секунд відвертатись від екрану і дивитись на щось на відстані мінімум 20 футів (6 метрів) від себе.2

  2. Коли ми дивимось на екран, ми схильні кліпати очима на 70% рідше. Як наслідок, рогівка значно менше зволожується. Щоб запобігти надмірній сухості очей, обов’язково підтримуйте належній рівень рідини в організмі, випиваючи достатньо води .

  3. Поставте комп’ютер і організуйте своє робоче місце біля джерела природного світла, але так, щоб сонячні промені не відбивались від екрану. Якщо потрібне додаткове освітлення, спробуйте користуватися світлодіодними лампами, адже вони забезпечують м’якіше, більш здорове для очей світло.

  4. Уникайте блакитного світла екранів уночі, щоб не збити природний циркадний ритм сну і вам було легше засинати.

© Getty Images

Збереження здоров’я очей

На додаток до незліченних годин, проведених перед екраном, існує ще багато інших чинників, які спричиняють перевтому або подразнення очей. Холодне повітря на вулиці або пересушене повітря в приміщенні позбавляють поверхню рогівки необхідної вологи і, після тривалого перебування в таких умовах, призводять до сухості очей. Забруднення довкілля, пил у повітрі, сухість від кондиціонерів чи системи опалення також перевантажують очі. Навіть брак сну та нездорове харчування можуть погіршити або призвести до проблем з очима.

NUTRILITE може допомогти!

Важливо подбати про те, щоб ви одержували достатньо вітамінів і мінералів, необхідних для збереження нормального зору. Регулярно одержувати рекомендовану дозу цих поживних речовин у своєму раціоні може бути непросто, особливо у зимові місяці. А отже, дієтичні добавки NUTRILITETM – це чудовий вибір для кожного, кого непокоїть кількість часу, проведеного перед різноманітними екранами, і кожного, хто цінує здоров’я своїх очей та гостроту зору.

NUTRILITE Чорниця з лютеїном сприяє здоров’ю очей у будь-якому віці. Містить такі цінні складники:

  1. вітамін A, один з основних інгредієнтів добавки, сприяє збереженню здорового зору.

  2. фітонутрієнт лютеїн, який асоціюють зі здоров’ям очей, оскільки він зосереджений у сітківці та кришталику ока.

  3. рослинні екстракти чорниці і чорнобривців, вирощених на екологічних фермах NutriCert™.

NUTRILITE Мультикаротин містить суміш каротиноїдів, одержаних із натуральних джерел. Це означає, що це чудовий допоміжний продукт, який варто вживати паралельно з NUTRILITE Чорницею з лютеїном для додаткової підтримки зору. Розгляньмо його інгредієнти детальніше:

  1. комплекс каротиноїдів, що включає альфа-каротин, подібний до суміші каротиноїдів, яка природним чином міститься у різноманітних фруктах і овочах.

  2. бета-каротин сприяє збереженню нормального зору. Бета-каротин перетворюється на вітамін А, лише коли у цьому виникає потреба.

1 The European Journal of Public Health: Maintaining everyday life praxis in the time of COVID-19 pandemic measures («Як зберегти щоденні звички у часи обмежень, пов’язаних із пандемією COVID-19»)
2 Vision Direct UK:
How to look after your eye health («Як подбати про здоров’я очей»)

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію