Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
A batch of NUTRILITE supplements

Виробництво дієтичних добавок – важливий етап

Здоров'я

Знайомтеся з Семюелем (Семом) Кілґором, відповідальним за якість виробничих процесів. Він і його команда відповідають за те, щоб ваші улюблені дієтичні добавки NUTRILITE незмінно були високої якості.

Наливаючи склянку води, щоб запити свої щоденні дієтичні добавки – чи то полівітамін NUTRILITE DOUBLE X, Вітамін C плюс або будь-який інший продукт на підтримку вашого здорового способу життя, – ви колись замислювались над тим, яким чином вони опинились у цій пляшечці? Напевно, ні. Виробництво дієтичних добавок не належить до тем, які вражають уяву. Звичайно, якщо лише ви не Семюель Кілґор. Окрім своєї сім’ї, а також гольфу, лиж, походів із наметами та дозвілля просто неба, Сем надзвичайно любить якість і дбає про неї. Цілком імовірно, що в цілому світі ніхто інший так не переймається тим, що відбувається з вашими дієтичними добавками і вітамінами NUTRILITE, перш ніж вони опиняться у ваших руках.

A batch of NUTRILITE supplements going through a supplement manufacturing setp

Сем є менеджером з питань забезпечення якості виробничих процесів бренду NUTRILITE, а отже, він відповідає за гарантію якості кожної таблетки (і високоякісних інгредієнтів, з яких її виготовлено), що потрапляє до ваших рук. Його робота проста: гарантувати, що кожна таблетка досконала – щоразу, день у день. І хоча забезпечення якості колосального виробничого процесу – до того ж одного з провідних світових виробників дієтичних добавок – може здаватися сповненою стресу роботою, Сему Кілґору вона подобається.

«За розробкою і виробництвом продуктів NUTRILITE стоїть величезний обсяг наукових знань і технологій. І в наших НПА та клієнтів високі очікування», – каже він. «Мені подобається працювати у царині якості. Це найкраща позиція, щоб спостерігати за повним масштабом виробничого процесу і впливати на нього. У багатьох аспектах моя команда і я виконуємо функцію «інтерфейсу», тобто посередника між виробництвом та НПА і клієнтами. І саме це мене найбільше захоплює і мотивує».

Завод суворих виробничих стандартів

Як той, хто багато часу і зусиль присвятив якості поживних продуктів NUTRILITE, Сем Кілґор точно знає, що потрібно, аби успішно управляти великими виробничими потужностями. «Гадаю, найкращий спосіб описати сутність нашого підходу до контролю якості, це приказка «Довіряй, але перевіряй», – пояснює він. «Наша потужна комплексна система контролю якості гарантує, що якість є невід’ємною складовою наших продуктів – від кваліфікації поставників до сировини й інгредієнтів та нашого контролю за виробництвом і пакуванням. І з метою гарантувати стабільність сировини і виробничих процесів у нас запроваджені надійні програми моніторингу і нагляду».

У цифрах це означає приблизно 500 тис. перевірок якості на рік, що дорівнює майже одному тесту на хвилину. Але нехай ці великі цифри тестувань і протоколів вас не лякають. Це звичайна складова ефективного процесу із забезпечення якості і високих стандартів. Сем також підтверджує, що глобальна мережа постачання є складною. «Існують постійні ризики, щодо яких ми маємо повсякчас бути пильними», – пояснює він. «Ми багато працюємо, щоб гарантувати, що наші партнери-постачальники спроможні забезпечити відстежуваність сировини та підтримувати високу якість». Це серйозна і копітка робота, адже кожна поставка сировини, кожен інгредієнт і кожна партія продукції може мати незначні відхилення, здатні, зрештою, позначитись на кінцевому продукті. «Тому наші програми моніторингу та тестування покликані гарантувати, що кожна індивідуальна партія відповідатиме очікуванням наших НПА та клієнтів», – підсумовує він з усмішкою.

NUTRILITE Quality Engineering Manager, Sam Kilgore

Значно більше за звичайне виробництво дієтичних добавок

«Найулюбленіша складова моєї роботи, те, що мотивує мене з радістю вставати щоранку, – це можливість працювати в оточенні талановитих і завзятих професіоналів, які вміють і працювати, і розважатись!» – каже Сем Кілґор, широко усміхаючись. Він надзвичайно цінує свою команду і є настільки ж уважним до якості їхніх робочих умов, як і до якості їхньої роботи. «У ці дні глобального божевілля ми були змушені перейти в онлайн і проводити віртуальні зустрічі. Але ми однаково знаходимо способи розважитися разом», – додає він. «Такий баланс роботи і дозвілля насправді допомагає нам зосередитись на своїй місії забезпечувати незмінно високу якість».

Сем зупиняється, щоб пояснити ключові обов’язки своєї команди: «Наша повсякденна робота зосереджена на тому, щоб зробити якість невід’ємною характеристикою наших нових продуктів NUTRILITE, це і пошук партнерів-постачальників, які забезпечують високоякісну сировину, і керування якісними складовими наших різноманітних програм», – розповідає він. І хоча Сем перелічує усе це легко й невимушено, насправді кожен із цих етапів має вирішальне значення для підтримання тієї якості, яка зробила бренд NUTRILITE всесвітньо відомим.

Не лише бренд…

NUTRILITE є брендом №1 у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок* не лише тому, що це єдина світова компанія-виробник вітамінів і дієтичних добавок, яка вирощує і збирає рослини на власних екологічно чистих фермах, а й завдяки своїм незмінно високим стандартам. Насправді усі ферми, які належать NUTRILITE, сертифіковані як органічні згідно із законодавством США, а партнерські ферми, які постачають нам решту рослинних інгредієнтів, використовують екологічно чисті методи землеробства і сертифіковані NutriCertTM. Зрештою, розробити дієтичну добавку NUTRILITE – це одне, а постійно підтримувати її якість під час і після дистрибуції – це справжній показник якісного виробника дієтичних добавок.

NUTRILITE supplements being packaged

І це зобов’язання, до якого Сем і його команда експертів ставляться дуже серйозно. Від повного тестування специфікацій до перевірки і схвалення технологічного процесу та контролю якості виробництва, а також пильного спостереження за тенденціями у скаргах клієнтів, вони гарантують, що кожна з ваших улюблених дієтичних добавок, будь то NUTRILITE Вітамін D або Вітамін B Плюс (подвійної дії), виготовляються за найвищими стандартами. «Кінцева мета наших програм контролю якості – це зробити усе необхідне для успіху бренду NUTRILITE, наших НПА та наших клієнтів», – каже Сем Кілґор. «І пересвідчитись у тому, що ми незмінно забезпечуємо те, що обіцяємо».

* Джерело: http://www.Euromonitor.com/amway-claims

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію