Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Стрес і самотність? Ні, красно дякуємо!

Здоров'я

Так, наразі ми живемо у дивному світі. Але це не означає, що ми не можемо досягти дзену і насолоджуватись життям. Нижче наводимо п’ять ефективних способів зменшити стрес у новому році – і тим самим покращити своє здоров’я і самопочуття!

Якби два роки тому хтось сказав вам, що весь світ працюватиме з дому, а обійми з вами можуть загрожувати життю вашої бабусі, ви б покрутили пальцем у скроні і перейшли б на інший бік вулиці. Однак сьогодні це стало нашою реальністю. У перетвореному світі ми тримаємо дистанцію і звикаємо до нових правил. Із негативних наслідків, звичайно, зменшення спілкування і фізичного контакту з близькими людьми призводить до підвищення рівня стресу та почуття ізольованості. І це вже не згадуючи про те, що будь-які стрімкі й непередбачувані зміни також ускладнюють психіці завдання пристосуватись до нових соціальних норм.

І саме тому початок нового року – це чудова нагода освіжити, оновити та креативно переосмислити своє довкілля. Насправді, це ідеальний час, щоб запровадити у своє життя корисні звички та заспокійливі ритуали, щоб краще давати собі раду зі стресом. Ну що, готові? Ось наші найкращі поради з нейтралізації стресу, які допоможуть розпочати Новий 2021 рік з ясною головою і відчуттям задоволення від досягнутого.

П’ять ефективних способів одержувати задоволення від життя

Хочете, аби 2021-й став роком ваших найбільших досягнень? Чудово! Секрет полягає в тому, щоб зміцнити свою імунну систему і вести здоровий спосіб життя: це включає усе від занять спортом до здорового раціону, ментальної стійкості та вміння давати собі раду на самоті. Якщо їх представити у вигляді переліку ефективних способів зниження стресу, подолання відчуття самотності та сприяння кращому психічному й фізичному здоров’ю, наші поради виглядатимуть так:

© Getty Images
  1. Шукайте можливостей розважитись – вивчайте іноземну мову за допомогою мобільного додатку, беріть класи танців онлайн, навчайтесь чогось нового – головне налаштуйте себе на те, щоб одержувати від цього задоволення, ставте перед собою досяжні цілі, аби з нетерпінням чекати наступного заняття. Це надасть кожному пересічному дню особливого сенсу і забезпечить вам задоволення від досягнення мети та опанування нової навички. Складіть план, щоб не збитися зі шляху, і пам’ятайте: справа не в кінцевій точці, а в самій подорожі. Тому обов’язково відзначайте кожну невеличку перемогу.

  2. Змініть свій спосіб мислення – важливо визнавати свої почуття та намагатись підвищити усвідомленість, самооцінку й позитивне світосприйняття. Для початку варто уникати порівнювати себе з іншими; натомість ставтеся до себе так само, як ви ставитесь до коханих людей. Ви також можете користуватися спеціальними додатками для розслаблення і усвідомленості або слухати аудіо-медитації, спрямовані на покращення психологічного самопочуття, щоб очистити свою свідомість від негативних думок.

  3. Зміцнюйте свої взаємини – будьте відкритими з друзями і рідними щодо своїх почуттів. Регулярно спілкуйтеся з коханими людьми у соціальних мережах або у відео-чатах і обов’язково цікавтесь, як вони почуваються, щоб ініціювати змістовний діалог.

  4. Дотримуйтеся звичних ритуалів – ніщо так не вселяє почуття безпорадності й розгубленості, як брак рутини. Намагайтеся прокидатись в один і той самий час, щоб краще регулювати свій настрій та відновлювати тіло, часто виходьте на вулицю і дотримуйтеся певного розпорядку: ставте перед собою завдання, які потрібно виконати, і виділяйте час на відпочинок.

  5. Запровадьте здоровий спосіб життя – дотримуйтеся збалансованого раціону, регулярно виконуйте фізичні вправи. Таким чином ви збалансуєте гормони стресу у мозку та зміцните свій імунітет. Доповніть свій раціон кількома дієтичними добавками від NUTRILITE™ – є з чого вибирати !

Схожа інформація

© Shutterstock

Коротаємо час вдома без комп’ютера і смартфона

Життя у бізнесі

Далі

5 способів підтримати свою імунну систему

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію