Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Корисний і смачний?

Здоров'я

Якщо ви належите до флекситаріанців, вегетаріанців чи веганів – або вас просто цікавить рослинний раціон, – рано чи пізно ви постанете перед цим запитанням. Ну що ж, любі друзі, читайте далі та пройдіть нашу вікторину, щоб дізнатись, як поєднати ці дві характеристики!

Якщо ви захопились рослинним харчуванням, ви не самотні. Останнім часом популярність веганства й вегетаріанства дедалі зростала, і нещодавно до цієї когорти приєднався черговий новачок – флекситаріанство. Якщо ви про нього ще не чули, цей підхід передбачає напів-вегетаріанський раціон із переважно рослинною їжею... але вряди-годи дозволяє з’їсти шматок м’яса. Здоровий і екологічно свідомий. Хіба ж є якісь недоліки?

За винятком того, що рослинні дієти часто мають погану репутацію через звинувачення в тому, що вони одноманітні та несмачні. Ми тут, щоб розвіяти ці міфи та підтвердити те, що ви, напевно, і так уже знаєте: немає потреби жертвувати смачним заради корисного. Можливо поєднати обидві вигоди – лишень потрібно знати, що ви робите.

Почнімо із Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)1. Вона рекомендує з’їдати мінімум п’ять порцій фруктів і овочів на день, щоб запобігти найпоширенішим хворобам. Але чи знали ви про те, що приблизно троє із чотирьох дорослих у світі не виконують цієї рекомендації?2 Насправді, більшості дорослих потрібно подвоїти своє споживання фруктів і овочів!

На щастя, бути флекситаріанцем, вегетаріанцем або веганом – лише один зі способів спонукати себе проявити креативність, коли йдеться про розмаїтість раціону, багатство його «палітри» та широкий спектр фітонутрієнтів (є бажаючі скуштувати салат зі спаржевої квасолі з гранатом або рулетики з савойської капусти із диким рисом та кабачком ?). До того ж веганство, вегетаріанство або флекситаріанство за визначенням ще не означають міцне здоров’я та імунітет. Тож як ви можете бути впевнені в тому, що одержуєте усі важливі вітаміни і мінерали? Пройдіть нашу вікторину та дізнайтесь.

Вікторина!

Готові дізнатись, чи ви на правильному шляху до здорового повноцінного життя? Пройдіть нашу вікторину та дізнайтесь, яких нутрієнтів може бракувати у вашому рослинному раціоні – і які дієтичні добавки можуть підтримати ваш здоровий флекситаріанський, вегетаріанський або веганський спосіб життя.

Натисніть на зображенні нижче, щоб розпочати вікторину. Щасти!

Охопіть весь спектр поживних речовин

Усе ще не впевнені, чи зможете виконати свою «фруктово-овочеву норму»? Дієтичні добавки – це чудовий спосіб гарантувати, що ваш організм одержує увесь спектр поживних речовин у належній кількості. І це вже не згадуючи про те, що вони забезпечують діловим людям швидкий і легкий спосіб заповнити будь-які потенційні прогалини у спектрі необхідних для здоров’я нутрієнтів буквально на ходу.

Гарна новина полягає в тому, що дієтичні добавки Nutrilite пропонують цілу низку продуктів, які підходять для вегетаріанців і веганів. Вегани і вегетаріанці можуть збагатити свій раціон такими добавками, як Nutrilite Протеїновий порошок на рослинній основі, Залізо Плюс та Вітамін B Плюс. На додаток до цих дієтичних добавок флекситаріанці також можуть урізноманітнити своє харчування Nutrilite Комплексом Омега-3. І ось так просто більше не залишилось підстав, чому ваш раціон не може бути смачним і корисними водночас!

1 Всесвітня організація охорони здоров’я, пропагування вживання фруктів і овочів
2 NHS,
результати опитування щодо стану здоров’я

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію