Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Що вам варто знати про вітамін C

Здоров'я

Чимало фруктів, овочів і дієтичних добавок є чудовим джерелом вітаміну C, але скільки саме його потребує ваш організм?

Вітамін C, також відомий як аскорбінова кислота, є одним із 10 ключових вітамінів і мінералів, які підтримують вашу імунну систему. Отже, важливо отримувати свою щоденну дозу. Вітамін C сприяє захисту клітин від оксидативного стресу, адже він діє як антиоксидант, захищаючи клітини від вільних радикалів. Крім цього, він допомагає вашому організму засвоювати залізо. Оскільки організм людини не здатен ані виробляти, ані зберігати запас вітаміну C, вам потрібно регулярно його споживати. На практиці, пересічний дорослий має вживати від 75 до 90 мг вітаміну С на день1. Тож звідки ви можете одержувати вітамін C?

Джерела вітаміну С

Ви можете повністю задовольняти свою добову потребу в цьому вітаміні, харчуючись здоровою їжею, багатою на фрукти та овочі. Наприклад, склянка свіжевичавленого апельсинового соку містить близько 100 мг вітаміну C, тоді як 100 г зеленого перцю забезпечить вам приблизно 117 мг цього вітаміну. Якщо ж дати зеленим перцям дозріти і стати червоними, рівень вітаміну С в них підскочить до 140 мг! Але будьмо чесними: в метушні повсякденного життя легко відмовитися від свіжих фруктів і овочів на користь зручнішої їжі. І тоді дієтичні добавки зможуть заповнити будь-які потенційні прогалини у вашому раціоні. Однак важливо взяти до уваги, що більше – не завжди краще.

Оскільки ваш організм не здатен зберігати вітамін C, щойно він досягає своєї межі засвоєння, весь його надлишок просто вимивається з вашої системи разом з іншими непотрібними речовинами. Уявіть це собі так: якщо ви наповнюєте склянку водою з-під крану і вчасно його не закриєте, коли склянка наповниться, вода почне просто литися через край одразу у водостік.

Чи можливе передозування?

Хоча ваш організм здатен виводити надлишок вітаміну C, існують кілька потенційних побічних ефектів його передозування, зокрема нудота й шлункові спазми. Однак якщо ви вирішите вживати вітамін C у формі дієтичних добавок, Nutrilite™ вам допоможе. Звичайні дієтичні добавки вітаміну C, як правило, стрімко підвищують концентрацію цього вітаміну в організмі, проте вже за дві години вона різко падає. Коли ж ідеться про Nutrilite™ Вітамін C плюс (пролонгованої дії), його спеціальна формула використовує волокнистий інгредієнт, який дозволяє таблетці повільно розчинятись у кишечнику протягом усього дня. Насправді провідний науковець-дослідник Nutrilite Дона Вензон стверджує, що: «Він не лише краще засвоюється – він також залишається у кровотоку на довший період часу, підтримуючи стабільну концентрацію вітаміну C у вашому організмі». А коли у вашій крові зберігається стійкий рівень вітаміну C, ви підтримуєте свою імунну систему.

Одержаний в екологічний спосіб

Вишня ацерола – один із ключових інгредієнтів дієтичної добавки Nutrilite™ Вітамін C плюс – природним чином багата на цей диво-вітамін. А найкращим є те, що його одержують екологічним шляхом на фермі Nutrilite в Убажарі, Бразилія. На цій фермі росте 77 сортів вишень ацероли, і їхні плоди дбайливо збираються, поки вони ще зелені. Саме тоді вони містять найвищу концентрацію вітаміну C. Завдяки включенню екстракту вишні ацероли у склад Nutrilite Вітамін C плюс, ця унікальна формула ще точніше відтворює натуральні фітонутрієнти, які містяться у цільних плодах. Деякі інші дієтичні добавки використовують лише синтетичний вітамін C, і хоча вони забезпечують ключові переваги натурального вітаміну C, їхньому складу бракує фітонутрієнтів, які містяться у цільних фруктах і овочах.

© Amway

Ви одержуєте свій вітамін C з фруктів і овочів або з обраних дієтичних добавок, найважливіше – отримувати його рекомендовану добову норму.

1 Національний інститут здоров’я, дієтичні добавки: вітамін C

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію