Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Pam Whinery, Brian Guido

5 невідомих вам фактів про ферми Nutrilite™

Здоров'я

Напевно, ви знаєте, що ферми Nutrilite™ забезпечують складники для дієтичних добавок Nutrilite. А що як ми скажемо вам, що є дещо, чого ви досі не знаєте, але що однозначно варто знати? Вам пощастило: сьогодні ми поділимося цими секретами з вами.

Задовго до того, як «екологічність» та «органічність» стали мега-трендом, бренд Nutrilite™ перейнявся цими ідеями – і почав утілювати їх на практиці. Насправді, усі цілющі рослини, які використовуються у виробництві продуктів Nutrilite, від самого початку вирощувались із використанням методів органічного, екологічно чистого землеробства. Тож занурмося трохи глибше у захопливий світ бренду Nutrilite і дізнаймося п’ять фактів про екологічний підхід на наших фермах.

1. Бренд Nutrilite є унікальним

Nutrilite – це єдина світова компанія-виробник вітамінів і дієтичних добавок, яка вирощує, збирає і обробляє рослини на власних органічних фермах.* Усі ферми, що належать Nutrilite™, сертифіковані як органічні згідно із законодавством США. Чотири ферми, що належать Nutrilite™, розташовані у Північній і Південній Америці (у США, Мексиці та Бразилії).

Усі разом наші ферми займають понад 2000 гектарів сільськогосподарських угідь! Що більше, тут використовуються методи органічного землеробства для вирощування великого розмаїття рослин – від лохини, чіа, шпинату, кульбаби, ехінацеї та лимонів до понад 127 000 дерев вишні ацероли. Бажаєте ще цікавих фактів? Плоди вишні ацероли збирають нестиглими, доки ті ще зелені. Чому? Тому що саме тоді концентрація вітаміну C у них сягає свого максимуму, що робить їх чудовим інгредієнтом найрізноманітніших продуктів Nutrilite™!

© Pam Whinery, Brian Guido

2. Навіть наші партнерські ферми використовують методи екологічного землеробства

Усі цілющі рослини, що входять до складу продукції Nutrilite™, вирощують у середовищах, які забезпечують найкращі умови для їх зростання. Отже, ці рослини вирощуються на ретельно обраних і перевірених партнерських фермах, які пройшли програму сертифікації NutriCert™. Комплексна сертифікація NutriCert вимагає від ферм-постачальників суворо дотримуватися правил безпеки Nutrilite™, запроваджувати справедливі трудові взаємини, утримуватись від використання токсичних хімікатів або пестицидів, відповідати стандартам органічного землеробства та бути соціально відповідальними.

3. Наші рослини захищають соколи та сонечка

Вас колись цікавило, яким чином можна захистити врожай у природний спосіб? На різних фермах Nutrilite™ професійно навчені соколи допомагають захищати посіви, відлякуючи птахів-шкідників, які полюбляють дзьобати наші рослини. Окрім цього, шкідливих комах тут знешкоджують не пестициди, а сонечка! Багате розмаїття культур на полях Nutrilite™ приваблює великі популяції сонечок, які поїдають шкідливих комах, здатних зашкодити урожаю.

© Andrew Maguire

4. На фермах Nutrilite™ живлять ґрунти за допомогою хробаків

На фермі Nutrilite™ Ель-Петакаль у Мексиці спеціальна команда дбайливо доглядає розплідник червоних земляних хробаків. Чому? Це невід’ємна умова збагачення наших ґрунтів. Хробаки здатні виробляти понад 260 000 літрів рідкого біо-добрива на рік, аби природним чином живити наші поля.

5. П’ять гектарів угідь виключно під наукові дослідження

Із площею у 643 гектари мексиканська ферма Nutrilite™ Ель-Петакаль вражає своїми розмірами. Не менш вражаючим є і той факт, що п’ять гектарів угідь тут відведено виключно під наукові дослідження. Вони включають зокрема (хоча й не обмежуються цим) пошук оптимального часу для збору тієї чи іншої культури з метою забезпечити найвищий вміст та ефективність нутрієнтів у рослині, а також визначення того, яка частина тієї чи іншої рослини має найвищу концентрацію поживних речовин. Це дозволяє команді науковців Nutrilite™ продовжувати розробляти високоефективні продукти.

* Джерело: http://www.Euromonitor.com/amway-claims

Схожа інформація

Подивимось ширше на задоволення базових потреб у дієтичних добавках

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію