Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зануртеся в сезон свят із XS Power Drink

Продукти для активного способу життя

Плануєте вечірку або захід? Скористайтеся нашими ідеями смачних коктейлів, які сподобаються вашим гостям.

Починається пора свят, а отже — чудові можливості для продажу усіх категорій продукції Amway. Можливо, ви плануєте вечірку в себе вдома, щоб представити продукцію своїм клієнтам, або просто зібратися разом, щоб відсвяткувати Новий рік.

Що б ви не вирішили робити найближчими місяцями, пам’ятайте про ці смачні безалкогольні енергетичні напої XSTM Power Drink, що стануть чудовою основою для коктейлів. Фрукти додають ніжний смак! Усі смаки XS — яскраві й освіжаючі, а тому вони допоможуть вам легко почати розмову з новими клієнтами. Просто відкрийте банку, додайте фрукти або м’яту, трохи прикрасьте та придумайте назви для своїх напоїв. Створюйте тематичні напої, використовуючи спеціальні склянки для різних коктейлів.

XS Power Drink Енергетичний напій (зі смаком тропічних фруктів). Покладіть кубики ананасу в напій або настроміть їх на палички для коктейлю, додайте колотий лід, різнокольорові соломинки та маленькі паперові парасольки. Подавайте зі свіжою кокосовою стружкою, насипаною в маленькі блюдця, розставлені на столі.

XS Power Drink Енергетичний напій (зі смаком лимона). Прикрасьте склянку тонкими скибками лимона, додайте кубики замороженого XS Power Drink Енергетичного напою та кубики льоду з крихітними шматочками лимона чи листям м’яти. Стіл можна прикрасити, розклавши між склянками цілі лимони.

XS Power Drink Енергетичний напій (зі смаком лісових ягід). Додайте трохи ягід у напій або заморозьте ягоди та листя м’яти в кубиках разом із XS Power Drink Енергетичним напоєм. Можна купити заморожені ягоди й розморозити їх уранці, щоб стекла зайва вода.

Смакуйте напої, насолоджуйтеся вечірками та зробіть свята успішними для свого бізнесу!

Схожа інформація

Впливовий партнер

Новини та події

Далі

Живи на повну

Продукти для активного способу життя

Далі

XS Power Drink: сила та енергія

Новини та події

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію